Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 1999.12.01 0 0 51
Na, akkor eztet is rakjuk az Iszoldába a többi közé... de már megvan a Bemutatkozás ('99 december) és az újak ottan lerakhatják a kabátokat, utána meg lehet inni Kimitiszt!
Isis Creative Commons License 1999.11.30 0 0 50
Kellemes meglepetésként ért a Fórum jónéhány témájának szellemes és színvonalas tartalma, s annak dacára, hogy eddig meglehetösen én lennék a legidösseb közöttetek, a nyelv gyakorolására és a hozzászólási jog kiérdemlésére szántam el magam a regisztrációra.
Születtem Budapesten, 1946 szeptemberében. Fiúnak. Egy pár farkasréti gyerekévek után szüleim elvittek magukkal ebbe az országba, ahol magas hegyek vannak és az emberek több nyelven kell hogy beszéljenek egymással. Jártam iskolákba is, itt is, ott is. A fáma azt mondja, komoly szakmám is lenne többek között, ha nem foglalkoznék olyan sokat más dolgokkal.
Második házasságban vagyok egy lánnyal, aki nem tud megkülönböztetni az emancipáció és a
feminizmus között (de mit csináljak, szeretem....), két jóforma gyerek (tanárnö és villanymérnök).
Én gépészmérnök/fizikus, (sugárvédelmi felelös), katonatiszt, úszni és sielni még mindig szeretek, buvárkodást és vitorlázórepülést már feladtam a korom miatt :-))))))).
Más (nyugodtabb) baromságom az ókori történelem, politika, olsvasás (titkosszolgálati és bünügyi regények), meg nagynéha magam is irok egy kevésbét (egy tevékenység, amit nyugdijas koromban rendszeresiteni fogok).

Most nem tudom, ez hosszú lett valahogy ?????

Nagy tisztelettel a Tasztalnak

Luftwaffe Creative Commons License 1999.11.30 0 0 49
Hello!

Nev: Luftwaffe (barataimnak Lufi :) )
Nem: ferfiu
Kor: 27
Foglalkozas: mernök (tavközles, programozo)
Munkahely: az van (big finn multi)
Feleseg: az is van
Hobbi: meg az is van: szamitastechnika,olvasas, törtenelem- ezek allandoak- es sok mas (amik valtoznak)
Index:juliusban fedeztem fel...

Ja, a jelvenyem... :)



Udv: Luftwaffe


Boxer Creative Commons License 1999.11.29 0 0 48
Csak itt vagyok fiatal!
l964-ben érettségiztem Miskolcon, és l97O-ben végeztem a JATE Jogi Karán.
Két felnött gyermekem van no és egy feleség, sőt egy BOXER.
Szűkebb hazám a Nyugati-szélek.
SJudi Creative Commons License 1999.11.29 0 0 47
Igaz engem nem szólítottak fel, hogy mutatkozzam be, de megteszem, mivel az indexen most vagyok először. Még anno az internettoról importáltak át a trónfosztott, s egy új birodalomra szert tett Nyírő társulat.
23 évvel (így talán sokakhoz képest kevés tapasztalattal) könyvelőként és pénzügy szakos hallgatóként tengetem az életem.
Ennyit belőlem röviden.
bugom9l Creative Commons License 1999.11.27 0 0 46
Enezest,probalok röviditeni,es besem akarok mutatkozni mindenki( ir amit akar)levekre szivesen valaszolok,mindenkinek.Engemet erdekel,az a teny hogy ebben az egesz bemutatkozasban nem talalni,1 prosztot sem mindenki valahol fent van.1 melos.
OPi Creative Commons License 1999.11.26 0 0 45
valakimondjamegOPinakhogybemutatkozott-emárvagyezzelmégadós?OPi;
bróker Creative Commons License 1999.11.26 0 0 44
Mindenkit üdvözlök ezen a - mint Efraim Kishon mondaná -jázminszagú hajnalon. Úgy gondolom a négyigenes népszavazás tizedik évfordulója szép alkalom a bemutatkozásra is. Tehát:

Morvay Péter, 1964 óta
Egy feleség, négy gyermek
Közgazdász (BKE, 1990)
Újságíró (Hetek, 1997- )
Sajtóreferens (Hit Gyülekezete, 1995- )
Hit Gyülekezete tag (1987-

A felhasználói névadásban Galsai Dániel kollegám segédkezett (ld. Napi Magyarország, 1999. november 11. TévHIT). Ismeretlenül is üdvözlöm.

Bár megszólalóként új, ám olvasóként régi vendég vagyok az index-en (és elődjén). Köszönet a házigazdáknak.

A többit - remélem - majd személyesen.

Üdv,

bróker

Jégvirág Creative Commons License 1999.11.25 0 0 43
Rám lehelsz elolvadok -
Rám se nézel megfagyok.
Köztünk ablak, kinn vagyok.
Bejönnék, de nem tudok.

Nem enged az ablakom,
Nem enged - mert nem hagyom!
Bejönnék de nem tudom
mi lesz hogyha elhagyom?

Rám se nézel elveszek,
Bejönnék de nem merek
Se veled se nélküled
Öngerjeszto orület.

Bejönnék de nem merek
Ha belépek csúf leszek.
A csoda amit szemed lát
Az ablaktól Jégvirág.

syrtis Creative Commons License 1999.11.25 0 0 42
Szia-mia! Felszólítottak, hogy mutatkozzam be.
Hát itt vagyok. Anevem látható, a nemem sejthetö.
Korom változó, de ált. 21.
Számítógépes grafikusként szemlélem a szemlélni valót. Single vagyok, hobbim viszont rengeteg. Pl.: sör. (Nö létemre?)
Ha van kérdés, vagy hiányosságot véltek felfedezni, ám szóljatok, és kitöltöm az ürt.
Viszonylátás...
Maaarjanka Creative Commons License 1999.11.23 0 0 41
Helló! Itt kell bemutatkozni?
Akkor sziasztok.

Név: Mariann (mindösszesen 2 a-val)
Neme: amit a név sugall
Kor: 24 (de csak ezévben)
Foglalkozás: az van
Családi állapot: még egy jódarabig nem férjezett
Hobbi: utazás, olvasás, festés (nem mázolás), meg minden, amitol jól érzem magam.

Maaarjanka@index.hu

Ui: úgy szeretnék egy Jákót...

hóember Creative Commons License 1999.11.22 0 0 40
Akkor rögvest menj a Társkereső tapasztalatokba, oszt ott jól kibeszélheted magad. És tudod mit, örülni is fognak Neked!!

hóMber

Előzmény: nobodybuilder (35)
Neil Creative Commons License 1999.11.22 0 0 39
Sziasztok!

Asszem, 99 februárja óta vagyok törzsasztalos, de lehet, hogy nem.
Szóval, egészen fiatalon születtem 1975. 06.27-én, talán fiúként.
Akkor még azt jósolták, hogy ember lesz belőlem, erről mára lemondtak.
Rendszergizdaként dolgozom, inforamtikát tanulok. Hobbijaim:kutya, kutya, kutya, sport(harcművészetek), olvasás, zene. Ennyi.
Családi állapot:barátnős.
Kutyák:három, 2 német dog és egy német juhász.
Testvér:egy(öcs).

Azt hiszem, ennyit tudnék így hirtelen felindulásból írni magamról.
Sziasztok
Neil

larp Creative Commons License 1999.11.22 0 0 38
Sziasztok, gondoltam én is bemutatkozom valamelyest. Eddig inkább olvastam, talán kétszer már írtam is. Imádom a Törzsasztalt. Magamról 29 éves nős két gyermekkel. Pénzügyi meló, kevés szabadidő. Hobbim igazából nincs, illetve nagyon sok, szeretek mindent csinálni amihez kedvem van. De mostanában minden szabadidő = internet, azon belül leginkább Tasztal és hódító.

üdv. larp

homaar Creative Commons License 1999.11.22 0 0 37
homár
csak ezután majd így. nem az enyim volt a mailcím.
LoneStar Creative Commons License 1999.11.20 0 0 36
Üdv Mindenkinek!

23 éves büntetlen előéletű szegedi természetes személy vagyok.
Informatikát tanulok és a MATÁV-nál rontom a levegőt.
Hobbi: Számtech., kajak, foci... meg minden tevékenység, ami késlelteti az izomsorvadást.

good byte...

nobodybuilder Creative Commons License 1999.11.18 0 0 35
Na, hogy irkáltam már egy keveset, be is mutatkozom (csak most olvastam el, hogy illik). Szóval a paraméterek: 76, 30, 20, 2, 42, 178. Ezek -- nem feltétlenül ilyen sorrendben -- a testmagasságom, a testtömegem, a négy végtagomon levő ujjak szummája, a füleim száma, a lábméretem és a korom. (Na jó, az utolsó a 30 -- szigorúan gy.k.). Közgazda vagyok, de most is informatikával foglalkozom (nem mint pogromozó vagy rgizda :-). Már egy pár éve netezek, közepes szorgalommal (nem szoktam rá igazán).

Most is inkább csak azért léptem ide be, mert gyötör egy viszonzatlan vonzalom és IRL nincs kivel kibeszélnem.

vismaior Creative Commons License 1999.11.18 0 0 34
Név: vismaior
Valódi név: Szabó TAMÁS
Kor: lassan 21
Felbukkanási hely: Eger illetve Kecskemét és Lajosmizse
Munka: Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola - hallgató, tanszéki demonstrátor (Állattani Tanszék)
Státusz: Szerető kedvessel ellátott, még nőtlen
Hobbi: entomológia (Trichoptera diverzitás kutatás), gyermek - szabadidő programok (Zabhegyező Gy.A.E.), gitár, szépirodalom, számítógép ebben a sorrendben.
mail: sztamas@beer.com ill. vismaior1@index.hu

: - ) vis

el_mariachi Creative Commons License 1999.11.18 0 0 33
Tiszteletem!

Én vónék 1973 Balassagyarmatról (Nógrád, Észak-Balkán:-)
Most – egyébként '95 óta – Pécs, újságíró napilapnál, mégmindigegyetemista.

Ja, és a gitár. :-)

t.foris Creative Commons License 1999.11.18 0 0 32
Sziasztok kedves Tasztalosok!
35 éves informatikus vagyok. Van egy feleségem és egy leányom.
Az Index születése óta rendszeres olvasója vagyok a Tasztalnak.
egyesiker Creative Commons License 1999.11.18 0 0 31
1975 Szolnok
Fiú, tesitagozatos általános, angol kéttannyelvű gimi. 10 év kosárlabda, 2 év mountain bike. KVIF Budapest. Most értékesítési menedzser a Mikropo rendszerház rendszerintegrátori részlegén. Csilagjegy: na vajon?
Eddig csak donibrascóztam az indexen (igazából már évek óta, még az Internettós időből).
pedo12 Creative Commons License 1999.11.17 0 0 30
Bemutatkozás:74 ben jöttem ki anyukámból.Vele volt elősszőr sexuális élményem.
Azóta nem csaltam meg senkivel,hűséges tipus vagyok.
dehogynem Creative Commons License 1999.11.17 0 0 29
Szervusztok!

Születtem Budapesten, 1950 augusztusában. Fiúnak.
Jártam iskolákba, érettségiztem is, egyetemet is végeztem. 1978 óta élek külföldön. Magánvállakozóként, számítástechnikai bérmunkákkal tartom el magam.

Kellemes meglepetésként ért a Fórum jónéhány témájának szellemes és színvonalas tartalma, s a hozzászólási jog kiérdemlése végett szántam el magam a regisztrációra.

Megkülönböztetett tisztelettel,

_dehogynem_

Nolea Creative Commons License 1999.11.16 0 0 28
Sziasztok!

Már régen olvasgatok, ritkán meg is szólalok néha, de eddig se és ezután se gyakran mert idő az kevés, de azért csak bemutatkozom, mert olvastam, hogy illik. Szóval lassan 30 éves férfi vagyok, irányitgatom a cégemet egy másiknak meg a gazdasági igazgatója (de ez csak jól hangzik, nincs túl sok jelentősége). Hobbi elsősorban a család, utána nem fontossági sorrendben olvasás, internet, színház, mozi, utazás, stb. Kb ennyi.

R5TL Creative Commons License 1999.11.16 0 0 27
Sziasztok!

Roviden:
Szul. ido: '71.11.08.
Lakhely:Bpest
Notlen (volegeny)
Vegzettseg:BME, Villamosmernoki Kar
Foglalkozas:Rendszertamogato mernok (Ericsson)

Damian Creative Commons License 1999.11.15 0 0 26
Sziasztok!

Én egy 67-es vizöntő vagyok. Már találkoztam indexesekkel nem is egyszer. Nagyon jó fejek.
A Pepsi colánál dolgozom.
A nickem-et az Ómen-ből vettem de nem vagyok sátáni.
Kedvenc hobbim a számitógép, küzdősportok és az UFO kutatás.

Damian

micmaci Creative Commons License 1999.11.12 0 0 25
szevasztok!
1974.07.07-en lattam meg a napvilagot.nevem a gunynevembol szarmazik (micimacho) penzugyi vegzettsegem van. jelenleg biliard asztalokkal, dart és nyerogepekkel ill jatekgepekkel foglalkozom. baratnommel es a makkammal elek egyutt.
udv
micmaci
off Wágner úr, van egy kozos jobaratunk a ford prefect ur(?)
Sysygy Creative Commons License 1999.11.12 0 0 24
Szervusz földi! (l.a.c.i)

Én is a megyéből való vagyok.
Sysygy

Előzmény: l.a.c.i (20)
ujfiu Creative Commons License 1999.11.11 0 0 23
Sziasztok!
'75-ös kiadású Skorpió vagyok. Alig észrevehetően ritkuló hajú okl. mérnök-informatikus, doktorandusz, vállalkozó, hobby-zenész, sörszerető, szerelmes.
hrfmastr Creative Commons License 1999.11.11 0 0 22
Üdv. Mindenkinek!

Nevem Levente, születtem '68 , lányos apa, sör és Genesis rajongó.

Ennyi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!