Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

BOCI_boci_TARKA Creative Commons License 2015.09.30 0 0 223

Én is megkérdeztem ma a jó kutas urat, hogy mekkora a cipőmérete?

Azt válaszolta mennyek anyámba a hülyeségeimmel!

:)

vadalmavadalmavadalma Creative Commons License 2015.09.30 0 0 222

Nem halt be a topik, csak már annyi átverés van, hogy belefáradunk a posztolásba! Engem pl épp ma vert át egy kutas! "simán " nem adott vissza csak 10 ezerig, és én meg éppen siettem. Persze mire visszamentem pofátlanul letagadta! Semmit sem tehetek, de ebből vegye meg az utolsó vacsoráját! Mindez a Soroksári út 110 nél történt az Agip kútnál ! Ha arra jár valaki még az ujját is számolja meg mielőtt eljön a pénztártól ! Egy ősz hajú vén fasz volt aki egész nap hasonlóakkal kávézgat, . Gondolom az a "törzsközönség".

nézek Creative Commons License 2013.10.27 0 0 221

Behalt a topik..ezekszerint minden rendben van...    pedig most már tényleg színezni akarják a benzint. Csak tudnám miért?

nagyneszilvi Creative Commons License 2008.11.21 0 0 220

Állj közénk,lépj be a Benzinkutasok Országos Független Szakszervezetébe!

Együtt erősebbek leszünk!
a mi szakszervezetünk:

Kézzelfogható segítséget adunk:
.megvédjük a munkahelyeket
.munkajogi védelmet nyújtunk a rászorulóknak
.harcolunk a tisztességes jövedelemért,az emberhez méltó
munkakörülményekért…….

Csak így lehet esélyünk arra,hogy megvédjük a jogainkat!!!!!
Bővebben a http://www.kutasok.hu weboldalon!!!!

Várjuk a véleményeket,ötleteket!!!!

webtor Creative Commons License 2007.04.08 0 0 219

szasztok!

 

Dunakeszi Shell

 

Tegnap elött éjszaka olyan fél kilenc tályékán beállt egy fehér 2-es golf (rendszám nem látszik a kamerán) odahív és megkér hogy ellenőrizzem a vizet meg az olajat.Hiányzott a tartályból ezért deszt vizzel akartam után tölteni de rám szólt,hogy neki a sima víz is jó.Feltöltöttem a tartályt majd következett volna az olaj de azt mondta,hogy az nem is olyan fontos mert annyira nem eszi az oljat és elment.Ekkor vettem észre hogy 3 kútoszloppal lejjeb egy fehér vagy sárga színű robogó elején NIKE jel kannába tankolt 6500 ft-ért és elhajtott biztos hogy együtt voltak mert egyszerre álltak be a kútra és folyamatosan szóval tartott a srác.

 

A lényeg aki felismeri a robogót nyugodtan rugja le a motorról és én üzenem neki hogy dögöljön meg az annyával együtt,hogy engem meglopott.

 

Egy tisztességes benzinkutas!

Rigoletta Creative Commons License 2002.05.26 0 0 218
Ma nálam vendégeskedett egy benzinkutas srác, akit tankolás közben ismertem meg egy pár éve, és azóta barátok lettünk. Nagyon sokat beszélgettünk, és elmondott egy csomó dolgot az ő szemszögéből. Én megértem, és respektálom a véleményét. Azoknak sem könnyű akik emberekkel dolgoznak...
béééla Creative Commons License 2001.12.26 0 0 217
Na ez szép, meg is érdemli, aki fizet azért, hogy dolgozhasson. (és lophasson, csalhasson)
Előzmény: szakalya (216)
szakalya Creative Commons License 2001.12.26 0 0 216
Ennél sokkal több!! Megbízható forrásból tudom, hogy némely kútnál- csak azért kell leraknod napi négyezret(nem lírában),hogy ott dolgozhass!!
Szerinted ezt kin keresik-kerestetik meg!!??
Előzmény: Heavy_D (55)
szakalya Creative Commons License 2001.12.26 0 0 215
Hali!
Ez sajnos valóban így van. A Szentendrei úton van két ua. kút, Békás magasságában. Volt alkalmazottaim oda mentek át, több pénz reményében. Meg is bánták, most visszasírnak engem. Szó mi szó !!!! kapaszkodjatok!!!! Fizetést csak papíron veszik fel, az is minimálbér, és EZEN FELÜL NAPI 4000 azaz NÉGYEZER forintot kell leadniuk per kopoltyú!!! Erre vatjál gombot!!!
Előzmény: deniboj (209)
cyber.greg Creative Commons License 2001.08.15 0 0 214
Huhh, nem egyszerű!

Az E.on logója kinn volt a világkiállításon mindenhol, de sose tudtam, hogy mi az. Csak nemrég olvastam róla egy újságban.

Előzmény: attus (213)
attus Creative Commons License 2001.08.14 0 0 213
A BP megvette az E.on üzemanyag részlegét. Ha a név nem túl ismerős, akkor elmondom, övék az Aral. Németországban a BP kutakat festik át Aral-ra, nálunk valszeg az Aralt BP-re.
Előzmény: cyber.greg (212)
cyber.greg Creative Commons License 2001.08.14 0 0 212
Nem ez a legmegfelelőbb topik, de túlzás lenne újat nyitni....

Szóval, a BP összes magyarországi kútját néhány éve átvette az OMV.

Erre ma kinyitom az Autópiacot, és mit látok? Az elején egészoldalas BP hirdetés, új logó, új dizájn, új minden. Akkor most mi van? Építenek megint száz új kutat?

deniboj Creative Commons License 2001.08.09 0 0 211
psmith,

bocsesz mindenkitől. Figyelmetlen voltam, ez van.

Szóval elnézést. Viszem a balhét. Mentségemül szolgáljon, hogy én valóban ma hallottam először ezt a történetet és nem olvastam az általad említett topicot.

Akkor ennyi.

db

Előzmény: psmith (210)
psmith Creative Commons License 2001.08.09 0 0 210
Ezt az átbaszás a shellnél topicban már kivesézték.
mintha nem 231 hozzászólásod lenne, hanem csak 0
deniboj Creative Commons License 2001.08.09 0 0 209
Sziasztok!

Biztosan Ti is hallottatok különféle híreket és/vagy rémhíreket benzinkutakról és benzinkutasokról. Most megosztom Veletek az általam hallott hírt és arra kérnék mindenkit, hogy ossze meg velem/velünk a tapasztalatait:

Állítólag az egyik vezető benzinkút-üzemeltető társaságnál annak tulajdonítható a sok csalás, túlszámlázás és hasonlók, hogy az alkalmazottak nagy része egyszerűen NEM KAP FIZETÉST. Ki kell termelniük a saját jövedelmüket, sőt, havi 10-15 ezer forintot a kút vezetőjének kell leadniuk. Tehát lopnak, csalnak, hazudnak.

A hálózat nevét ( még ) nem írom le. Ti elképzelhetőnek tartjátok? Én megdöbbentem, de mivel saját - negatív - tapasztalataim bőven vannak a szóbanforgó kút-hálózattal kapcsolatban, bizony elgondolkoztatott...

A véleményetek?

db

hamba Creative Commons License 2000.10.27 0 0 208
Többször felmerült már ez a pontos tankolás (4999 vagy 5002 ft.) Volt egy AmEx reklám, ami pont erre lett kihegyezve.
Benzinkút, beáll a pasi egy állat sportautóval:
Kiszáll, minden szem (kutas, idős néger kutyasétáltatás közben, papa, mama, gyerekek a csaaládi kocsiban) rátapad, amint elkezdi tölteni: pörög a számláló, kb fél percen keresztül, majd elengedi a pisztolyt, és pont 20 dollárnál áll meg. Hatalmas üdvrivalgás, mindenki őrjöng, sikerült, megcsinálta, éljen stb. Ám a pasi nyom még egyet a pisztolyon, a számláló pedig 20 dollár 34 centre ugrik. Megfagy a levegő, de a pasi nem hagyja magát, hanem előkapja az AmEx kártyát, és megy fizetni....
benzinkutas Creative Commons License 2000.09.14 0 0 207
Cimbora kuldte nekem tovabb az alabbi levelet. Ez is egy spam amit valaki jo erzekel megirt es korbe jarhatja a netet.
Nem minositem, de mivel utolso napjaimat toltom a MOL Rt-nel varom szeretettel a problematikusat:-))

ps: Miert nem jelent meg mar a beidezett levelhez ez a par sor aztat en nem tudom?!

benzinkutas Creative Commons License 2000.09.14 0 0 206


benzinkutas Creative Commons License 2000.09.14 0 0 205


Sziasztok,
a következo levelet egy ismerosöm küldte, van benne 1-2 érdekes
tanulság, ezért megosztom veletek.
Üdv,
xxxxxx

-----Original Message-----
From: xxxxxx@hu.hypovereinsbank.com
[mailto:xxxxx@hu.hypovereinsbank.com]
Sent: Tuesday, September 12, 2000 2:11 PM
To: xxxxx@westel900.net; xxxxxxxx@hypoleasing.hu;
marci.10@dpg.hu; peugeot206hdi@freemail.hu; xxxx@alarmix.net;
xxxxxx@dpg.hu; xxxx@pgsm.hu; gele1@index.hu;
xxxxxxx@smp.hu; xxxxxx@mail.externet.hu; xxxxxxx(ETH);
xxxxxx@mail.matav.hu; zsolti001@hotmail.com;
xxxxxxx@hu.hypovereinsbank.com
Subject:
Benzinkutas trükkök:

1. Ha kerek összegért kérsz, PL 5ooo-ért, és elindulsz befelé, a csóka
nem tölt neked, csak vagy 3722-ért. Ha bent a no látja, hogy
ennyiért tankoltak neked, tudja, hogy te 5ooo-ért kértél benzint
(varázsszám). Kapsz blokkot is, csak ez már elore ki volt nyomtatva....

2. Rossz visszaadás. Visszaad egy részt, majd 2 mp hatásszünet. Ha
rezzenéstelenül állsz a pult elott, nyeglén benyúl a fennmaradó
'párezer' forintért és szájat elhúzva visszaadja. Ha elindulsz és
visszamész értetlenkedik, de bocsánatot nem kér. Ezzel majdnem
mindenkinél bepróbálkoznak, nagyon figyeljetek.

3. A pofátlanság teteje. Cimborán 5ooo-ért tankolt magának. Atad a
pultoskurvának egy 2ezrest meg 3 darab ezrest. Az behajol a pult
alá,majd újra felegyenesedik és azt mondja - ez csak négyezer -....

4. Megveszed 799-ért a hetes mosóprogramot, a kis srác meg nyom neked
egy kettest, esetleg egy hármast. A difi a kutasoké.

5. Drága olajat semmiképp sem szabad kúton venni, mert lepattintják a
kupakot, és lehet, hogy te vagy a szerencsés, aki az olcsó olajat kapja,
többezer forintos literáron.

AHOGY BEALLSZ A KUTRA, EZEKNEK AZ EMBEREKNEK CSAK AZ JAR A FEJÉBEN,
HOGY ESETLEGES BAMBASAGODAT, NEM ODAFIGYELÉSEDET KIHASZNALVA LEHUZZANAK,
NE KIMÉLD OKET, FOLEG AZOKAT NE AKIK MAR EGYSZER ATVERTEK....

Lehetoleg mindig 9995-9999 forintért tankolj - igy eleve nincs játék a
visszaadással-, kérd vissza az aprót, és kérj AFAS számlát. Ha nem vár
senki utánad, jelentsd, hogy elirta a nevet, a cimet a számlán,
javitottat ne fogadj el, irass újat. Ragadj meg egy rágot, csokit, ami
épp a kezed ügyébe akad, és mondd hogy még ez is lesz, és ráfér e még az
AFASra. Ha nem irass újabb számlát, majd közöld, hogy - jujj, de
feledékeny vagyok, de az össz pénzem az a tizes, amit eltankoltam,
ugyhogy orbit storno... Ha okoskodik kérd a panaszkönyvet. Ha hiszitek
ha nem,a kutakon érdemes beliirni a
panaszkönyvbe, mert az anyacégek nagyon komolyan veszik. Ismerosöm
üzemeltet egy kutat, és minden beirás után teljes transzban van.
Rémisztgessétek a kutat, hogy a panaszkönyvbol nektek járó oldalt, egy
keresetlen levél kiséretében közvetelenül az ARAL-hoz, Jethez whatever
is el fogjátok juttatni.

Ha egy kúton átzingeltek, járjatok vissza, ellenoriztessétek a
keréknyomást, mossassátok le a szélvédot stb. Ez a legtöbb kúton
kötelessége a kutasnak. Ha koszos marad az ablak, szólitsd fel, hogy
rendesen dolgozzon. Ha egy rossz szót is szól az egyszeru srác, kérd
a panaszkönyvet és név szerint ird be az illetot. Lehetoleg hetente
látogasd meg, jattot persze sose adj, hiszen szántszándékkal átvertek,
vagy mi....
Akinek ehhez nincs képe, az annyit tegyen meg, hogy mikor kiszáll a
kúton,
mosolyogva üdvözölje a kutast, az el fog indulni az auto irányába és
csak mikor odaér, hangozzon el a
- köszönöm, de magamnak tankolok - cimu monológ....

Kopi Creative Commons License 2000.08.27 0 0 204
Valaki tankolt már az új SHELLből? Érezni valami nagyobbfajta különbséget ezért a nem semmi árkülönbözetért? (Milyen kocsi volt a tesztpéldány?) Lehet-e itt valamiféle csalafintaság a kút részéről? (Ha jól tudom, csak kiemelt kutak kaphatnak az új naftából.)
benzinkutas Creative Commons License 2000.07.24 0 0 203
NaNe

Véleményem nem zárta ki a lehetőséget, de fent kell, hogy tartsam.
Kérdés:lenne-e botrány, ha egy ilyen helyen a rendszeresen ott tankolók autója sorban produkálná az adott hibákat?

Előzmény: NaNe (195)
benzinkutas Creative Commons License 2000.07.24 0 0 202
Bingó!
De benzint is lehet venni rajta, amit egy az egyben számolhatsz.
üdv mindenkinek!
Előzmény: Heavy_D (200)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.07.23 0 0 201
paranoia rulez! ;o)

köszi!

Heavy_D Creative Commons License 2000.07.23 0 0 200
Anteris
Biztos, hogy a törzsvásárlói kártyát töltötte fel a kutas mert azt csak a fizetés és egyéb adminisztráció pl. ÁFA számla kinyomtatása után lehet lebonyolítani. Neked ebből semmi hátrányod nem származik mivel a te pontajaiddal nem játszott és csak akkor fog velük játszani ha te nem használod fel azokat. Igaz szerintem ez csak "hobby" lehet mert az igazi pénz nem itt van. Habár ha azt feltételezzük, hogy egy kutas egy napon mondjuk 40 ilyen saját akciót csinál és mindegyik autós 40 litert tankolt az már 1600 pont a kártyán ami nem is olyan rossz. Ha jól emlékszem 1600 pont egy kisebb tűzoltókészülék amiért mondjuk simán kap 1000 forintot számla nélkül. Nem nagy dolog de a napi kajára simán elég.
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.23 0 0 199
Az ürge természetesen BANKkártyával fizetett és utána a kutas mol-TÖRZSVÁSÁRLÓI kártyával játszott? ha így volt, akkor valószínűleg annyi, hogy a tankolás után járó pontokat rátöltötte a saját törzsvásárlói kártyájára és ha elég sok pontja van, hazaviheti az ajándék golyóstollat, plüssmacit, karórát, napernyőt, nem kívánt törlendő.

Macibb

Előzmény: Törőlt_nick (197)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.07.23 0 0 198
ez azért továbbra is érdekelne, mert nem tetszik ez nekem.
Előzmény: Törőlt_nick (197)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.07.22 0 0 197
Mit csinált ma egy kutas?
Az egyik MOL-kútnál tankoltam ma délután, nagy pangás, előttem fizetett egy ürge kártyával s miután távozott a pulttól a kutas sietve elövette a saját valamilyen kártyáját, valamit szöszmögött vele, beolvastatta majd csak utána kezdett el velem foglalkozni. Mivel nincs semmilyen kártyám nem tudom, hogy most valami nagy átverés van-e az ügyben vagy csak egy rutinszerű szimpla dolog?! Mindenesetre elég gyanús volt a sztori. Szóval, jó úton jár-e ez a faszi?
vomit Creative Commons License 2000.07.12 0 0 196
érden, az m7-től nem messze a total kútnál némely százalékkal kevesebb benzina folyik a tankba, mint amennyit kifizettetnek.
nincs kedvem még egyszer kipróbálni, de legalább 10 százalék a differencia.
vagy az is lehet persze, hogy lyukas a tankom, éjjel álmomban leszívtam a benzint, vagy "csak" belekutyultak valamit, amitől szarabbul megy az auto.
(viszont a szarabbul menést nem tapasztaltam, csak a megugró fogyasztást. vagyis inkább számláló buherálás keze lehet a dologban.)

egy kútnál, vagy legalábbis egy hálózatnál kell folyton tankolni, átbaszásmentesen kerek pénzekért. papírkákat elkérni és eltenni, kocsikulcsot a kézből nem kiadni.

NaNe Creative Commons License 2000.06.18 0 0 195
A higítós benzinnel kapcsolatban ...

Szóval a taxis azért mondta el a sztorit, mert akkoriban akartam új autót venni és kérdezgettem az adott típus fenntartásának költségeiről. Így került szóba, hogy cserélnie kellett a benzinpumpát, mert a szétment gumialkatrészek belerágódtak a pumpába. Egy viszonlag új Skoda Favorit taxi volt. Pár éves. Aztán a szerelők megvizsgálták az alkatrészeket és egyértelműen ki tudták mutatni a higítóra jellemző anyagroncsolódás nyomait. Ő egyébként akkoriban (egy éve) 100 Ft-os higító árat említett. Elmondása szerint higítós benzintől nem lett se jobb, se rosszabb a motor teljesítménye, csak hát gumi és műanyag alkatrészeknek annyi lett. 80,000
forintja bánja ...

NaNe

Előzmény: benzinkutas (31)
peetrool Creative Commons License 2000.06.18 0 0 194
Üdv Mindenkinek!!!

Szerintem akár hónapokig is pofázhatunk itt mindenféle dologról, ami befolyásolja az üzemanyag árakat nem érünk el vele semmit. Valami határozott fellépésre, megmozdulásra lenne szükség. Olyanra, ami ráébreszti a kormányt, hogy a sok elb..szott milliárdot ne az autósokkal fizettessék meg . Szóba jöhetne szerintem az is, hogy egy sablon (tiltakozó jellegű) levelet mindenki küldjön el egy adott E-mail címre. Ha vkinek van vmi ötlete írjon.

P E E T R O O L

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!