Keresés

Részletes keresés

bayernmotor Creative Commons License 2004.02.29 0 0 26
Win2000 Service Pack 4
WinRAR 3.30
Kerio Personal Firewall 2.1.4
Norton Antivirus 2004
Office 2003
Acrobat Reader 6.0
Nero Bruning ROM 6.3.0.2

igy elsore nagyjabol ezek

Előzmény: csendesDon (24)
yogibear Creative Commons License 2004.02.27 0 0 25
A fontos(abb) frissitéseket legelőször is, pl. innen:

http://msdownload.netacademia.net/download.asp?prt=Security%20Hotfix

Mielőtt a 2. percben benyalod pl. a Blastert, vagy valami hasonló szemetet.

Előzmény: csendesDon (24)
netizen Creative Commons License 2001.12.14 0 0 23
Bedugod a CD-t.
Átverekeded magad a karakteres részen.
A POST után ad 1 karakteres menüt a CD loadere
2 tétel van, már nem emléxem pontosan a konkrét eszövegekre, de az első a CD-ről bootol a második a harddiskről. Válaszd az utóbbit.

Eljárhatsz egyszerűbben is:
A karakteres rész végén, amikor fut a piros csík kiveszed a CD-t, majd megvárod a POST-ot és hogy feljöjjön a a grafikus loader screen a windows 2000 pro logoval. No ekkor visszadugod a CD-t

Előzmény: sanders (22)
sanders Creative Commons License 2001.12.14 0 0 22
szia,
installok win 2k-t. Eloszor szepen lefut, felrakja a file-okat es boot-tolni akar, a gepet ujra inditja. Es megint ugyanazt csinalja mint eddig.
Miert nem folytatja az installast? miert akar ujra elorol kezdeni?
kosz a segitseget
obsidian Creative Commons License 2001.09.24 0 0 21
nézzen körül uram a windows kétezer fórumban
Előzmény: körtiszblő (20)
körtiszblő Creative Commons License 2001.09.24 0 0 20
Sziasztok!

Tudna valaki segíteni abban, hogy a frissem újra húzott w2k-m miért nem kapcsolja ki az atx-es gépemet, amit azelőtt megcsinált?

Kösz
Körtiszblő

igazi hős Creative Commons License 2000.11.22 0 0 18
Nekem is tetszik a 2000, bár a 4-es NT-vel sem volt bajom: az is elszállt félévente, valószínűleg ez is el fog. Jó hogy van hibernate, nem kell éjszakára bekapcsolva hagyni a gépet, de amit a Control Panel+admin tool részen műveltek az galádság: miért nincs egy 'Use NT 4 CP+Admin tool' kapcsoló, hogy aki megszokta az előzőt annak is kényelmes legyen. (Én párhuzamosan használok Win2K prof-ot és NT 4 szervert, innen adódnak a nyűgjeim. Ha majd a szerveren is 2000 lesz biztos nem fog -ennyire- zavarni.) Tényleg upgrade-elt már valaki NT szervert 2000-re? Tapasztalat?
gekmage Creative Commons License 2000.11.20 0 0 17
A főnököm gépére vett egy Win2K prof hun-t a W98-ra...
A gépben van CD, meg egy AGFA scanner...

A scannerhez persze nem volt települő lemez..
Úgy oldottam meg, hogy
semmilyen illesztőprg-t nem tettem fel a scannerhez..
Hanem a FotoSnap-prg,ből kell bescannelni..
És amikor talál "új hardvert" minden alkalommal mégse...
Megy a CD, megy a Scanner, megy a helyi háló, megy a modem...mi kell még?
-------
Válasz..
CD-RW/easy cd creator 3.01..hehehehehe.-..
Úgyhogy leköltözött a gépemre a cd.író..ezenl nem kell rohangálnom,
hogy mentést írjak cdre...
úgyhogy nekem begyött a WIn2K..:)...

Előzmény: Bumeráng (12)
mikhazij Creative Commons License 2000.11.17 0 0 16
Szia!
A kovetkezo jatekokat teszteltem angol w2k alatt:
Half-Life (es modjai)
Age Of Empires 2
Tiberian Sun
Red Alert 2
Deus Ex
Delta Force Land Warrior
No One Lives Forever
Kingpin
Jol futottak! A regebbi jatekok esetleg nem telepulnek fel az NT miatt. Mondjuk az is igaz, hogy az MS kiad bizonyos jatek kompatibilitast javito peccseket!
Udv: Miki
Előzmény: xyron (13)
xyron Creative Commons License 2000.11.17 0 0 15
Helyesbítés: már csak 570Mb:-) (találtam pár filet, ami szerintem nem kell:-)
Előzmény: xyron (13)
netizen Creative Commons License 2000.11.17 0 0 14
A w2k install által megkövetelt legalább SP5 az NT-hez garantálja azt, hogy az NT4 jól fogja kezelni az új NTFS-t
Előzmény: xyron (13)
xyron Creative Commons License 2000.11.17 0 0 13
Üdv
Végre sikerült megszerezni a magyar W2k Prof.-t így a RC2-vel szerzett jó tapasztalataim miatt rögtön nekiálltam installálni. Kiváncsiságom miatt elindítottam az NT4-et, és beraktam a W2k CD-t. Telepítéshez a 8Gb feletti 2Gb-s partíciómat választottam, így az NT részén csak a gyökér pár file-ja frissült. A telepítés minden gond nélkül ment(nem úgy mint az NT4:-), a vidkártyám miatt sem reklamált. Úgy összességében egyetlen negatívuma a mérete( ~650Mb) Hihetetlenül kényelmes használni, az ember még azt is elfelejti, hogy igazából ez egy NT és csak csodálkozik, hogy miért nem fagy már le:-) Végre minden beállítás a vezérlőpulton van, a rendszergazda ezközei is. A jogosultságokat kiváncsiságból az NT4 alól állítottam be a w2k partícióján, miután visszamentem 2k-ba és létrehoztam a felhasználókat, minden működött(lehet, hogy nem kéne, de ez engem meglepett, olvastam valahol, hogy az ntfs-t a Microsoft egy kicsit átalakítja, úgy látszik kamu volt)Viszont lehet, hogy csak késő van és nem látok, de az intézőben az ezközöknél nem találom a keresést. Amikor elindítom a start menüből, akkor meg olyan Outlook Express feelingem támad.
De összességében nagyon tetszik, valahogy még a 98-nál is otthonosabb, minden beállításnak a jelölőrublikája ott van, ahol azt az ember először keresné. (az NT4 ezzel tudott a legjobban felbosszantani).
Már csak arra vagyok kiváncsi, hogy mely játékok szeretik, hátha fentmaradhat(és kiváltja a 98+NT4 párost:-)
Bumeráng Creative Commons License 2000.11.16 0 0 12
Mi lett a megoldás?
Nekem is akad a cd és a szkenner.
Előzmény: baran (11)
baran Creative Commons License 2000.02.23 0 0 11
Tudna valaki segíteni?
Scanner van a párhuzamos porton, onnan megy a nyomtató is, de nem látja, régi driver (win98-hoz jó) nem működik?
sawtooth Creative Commons License 2000.02.23 0 0 10
én is fel raktam,de nincs opengl és directx.
hogy lehet fel rakni????????,
egyebkent rc2 van fenn asus 3400 tnt-vel,amit az rc2 eredeti nvidia driverevel megy.(az asus driver meg a frissitett 3.66-os nvidia driver kekhalalt eredmenyez bootolaskor
hoszke Creative Commons License 2000.02.22 0 0 9
Egyelőre még csak távolról szemlélem a Win2K-t, de még nem mertem feltenni. A windows NT-vel eddig jó tapasztalataim voltak, remélhetőleg a win2k-val sem lesz másképp. PMMX 233-asom van, ehhez érdemes felrakni ? Minden jót, talán ezentul kevesebb windows gyülölő lesz :)
Bibi Creative Commons License 2000.02.19 0 0 8
Kedves Stain!

Gratulálok! Azt hittem, ezt a topicot is MS anyázó céllal nyitották, tévedtem. Bocs!
A Windows 2000-ről: én a béta3-tól próbálgatom, aztán RC1, RC2.. Ja: Professional, Server, és Advanced Server
Szerintem nagyon stabil, szinte kiirthatatlan...
Kék képernyőt még csak hw hiba esetén láttam.
Az Active Directory nagyon jól használható.. stb.
Amiket írtál, azokkal csak egyetérteni lehet.
üdv Bib

Előzmény: stain (-)
Sycora Creative Commons License 2000.02.19 0 0 7
Nekem jól mennek a játékok. Szinte mindegyik mostani játék megy. És a win 2000 még egyszer sem fagyott le.
Előzmény: stain (-)
Knight of Improbability Creative Commons License 2000.02.19 0 0 6
Az otthoni gepemben boldogan ketyeg egy Seagate ST317221A (17GB UDMA/66) W2K alatt. Neked milyen modellel van problemad? Egy vagy ket vincsi van a gepben? Ha ketto akkor bejumperelted rendesen? Mukodik mondjuk w98 alatt?
Előzmény: utax. (5)
utax. Creative Commons License 2000.02.18 0 0 5
hi

Örülök, hogy mindenkinek ennyire tetszik a Win2k.
Csak azt mondjátok meg, miért nem ismeri fel alapból a UDMA66-os vinyót, miért nem lehet hozzá drivert találni, miért csak UDMA33 módban lehet rá feltelepíteni ? A Microsoft szerint még nem elég elterjedt az UDMA66 ?

A 650-t kicsit sokallom...

Segítsetek lécci, ha tudtok !

utax

Kántor Balázs Creative Commons License 2000.02.18 0 0 4
Én is installáltam a Windows 2000-t
nagyon meg vegyok vele elégedve pedig csak egy Cyrix 6x86 mx es 233mhz vel 32mb rammal,de nagyon jól megy vele. Szerintem ez a legjobb eddigi legjobb Windows változat!!!!!
pancho Creative Commons License 2000.02.08 0 0 3
Kb. 650 MB-ot. A Professional (azaz a workstation). 64 MB-val már megy.
Előzmény: JiG (2)
JiG Creative Commons License 2000.02.07 0 0 2
Szia!

Konkretan milyen gepre tetted fel?

Azert gondolom, hogy nem 32MB-tal megy. Mennyit foglal osszesen onmagaban?

JiG

TaXiN Creative Commons License 1999.10.15 0 0 1
Hali !

Vannak _valódi_ linkek ?
Port átirányítási lehetőség ? 80 -> 8080 -ra (transzparens proxi)
Egyszerű-e Linux-os géphez kapcsolni ?
(oda-vissza scanner, file, nyomtató megosztás, NFS támogatás)

Mount-olni már lehet, azt tudom :)

Yfel Creative Commons License 1999.10.13 0 0 0
Eppen itt az ideje, hogy ne kelljen annyiszor ujrainditani a gepet ha Winnel dolgozol.
A tobbivel kapcsolatban meg majd meg meghallgatom masok velemenyet is, magam nem probalom inkabb ki :)

Yfel

Előzmény: stain (-)
stain Creative Commons License 1999.10.13 0 0 topiknyitó
Szeretnék adni egy helyzetjelentést.

Ma este felnyomtam a gépemre egy Windows 2000 Server Release Candidate 2-t. És működik.
Úgy történt, hogy szépen bebootolt a CD-ről. Megtalálta a partícióimat, és lehetőséget adott a régi Win98-as partíció törlésére. (Előtte gondos backup volt, úgyhogy most nem kell semmit sem siratnom :)) Csináltam egy új jó nagy NTFS-t, aztán uccu.
Egy órán át tekergette jobbra-balra a CD-t, majd egyetlen egyszer újraindította a gépet.
Amikor bebootolt, akkor már az összes hw elem fel lett ismerve, és szépen működött.

Tesztelés képpen - no meg mert hálózat is van - tettem rá egy Microsoft Proxy Servert is. Aztán gyorsan fel jöttem a netre, hogy teljes legyen az öröm. A többit netezést közben csináltam.
További újraindítás nélkül sikerül még felinstallálnom egy SQL Servert is, valamint a teljes Office 2000-t.

Jelentem működik. És úgy tűnik, hogy jó is. Igaz teljesen át lett variálva az adminisztráció a régi NT-hez képest. Így nyilván logikusabb. Mindenesetre szebb.

Sebességben eddig nem vettem észre nagy különbséget.

Viszont egy csomó beállítási lehetőség sokkal logikusabb lett. Főleg az internet kapcsolat beállításainál.

Az 5-ös Explorerben meglévő bugok egyelőre öröklődtek.

Az új IIS-ről (web server) most még nem tudok nyilatkozni. Az új web-es cuccokról szintén nem.

Ami biztosan új, és láttam, az az, hogy össze-vissza lehet mountolgatni a könyvtárakat és meghajtókat. Azt viszont nem nagyon értem, hogy miért D-nek jelölte ki a rendszer meghajtót. Na mindegy, ennyi baj legyen.

Sajna játékokat nem tudtam kipróbálni, de ha meglesz, akkor majd megírom az eredményt.

Stain

(Jah, a felinstallált programok legálisak, mielőtt még valaki morgolódna.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!