Keresés

Részletes keresés

sara01 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 91

Sziasztok!

Amikor már elküldtem irományomat tapasztaltam boldogan, hogy a másik bem. szeptemberi már le van zárva...akkor újra:

72-es évjárat

Nő, sok gyerekkel

Egészségügyi dolgozó-táplálkozás a területem.

Most semmi más nem érdekel hobbi szinten mint a lakásunk berendezése-a semmiből lehetőleg, mert épp költözködnénk.

A többi majd kiderül...

pipesmoker Creative Commons License 1999.11.23 0 0 90
Üdv .kav]4t!

Mi mostan ugyebár offok vagyunk, mentség, hogy a topic aktualitását vesztette és lezárult. (mellesleg miért nem találtam meg magam a 'bemutatkozások' desztillált változatában? :(( )
Igen, jól emlékszel. Néha-néha még látom a Captain Black dohányt (asszem neked a kék csomagolású tetszhetett), de amióta padlóra küldték az egész dohánybiznisszt, elfogyott Pestről szinte minden...
Most mit szívsz? (email jöhet)
Szia: PS

Előzmény: kaviat (89)
kaviat Creative Commons License 1999.10.30 0 0 89
üdv, nekem a nagy kedvencem a captain black de lehet hogy a nevére már rosszúl emléxem... ez vaniliás dohány volt, a felszabtéri aluljárói dohányárusnál vettem mindig...

.kav]4t

Előzmény: pipesmoker (84)
Leontinus Creative Commons License 1999.10.30 0 0 88
Tisztelt Törzsasztal!

Örömmel csatlakozok e neten összegyűlt társulathoz.

31 éves vagyok, és rendszergazdai tevékenységet végzek.

Leontinus

Előzmény: Wágner úr (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.30 0 0 87
Szervusztok!

A CompuServe csúfos hazai lelépése óta ez az első hazai próbálkozásom, hogy virtuális közösségre leljek. Kissé gátlásos vagyok, ez az első alkalom, hogy valahol nem az anyakönyvezett nevemen mutatkozom be. Többi az 'adatok'-ban.

_cOlOs_ Creative Commons License 1999.10.30 0 0 86
Sziasztok!

Na, én mostanában kezdtem hozzászolni, és mint jólnevelt beismutakoznék:

23 éves ötödéves mérnökhallgató. 2 méter magas (megvan a nick-em eredete:), 5 éve barátnős, nemsokára vőlegény. Régóta bújom a topic-okat, mostmár megpróbálok hozzájuk is szólni...

SliDe Creative Commons License 1999.10.30 0 0 85
Sziasztok.

Ismerkedem a Fórummal, jó kis hely. Vidám, fiatal, party-s srác vagyok. Néha irogatok,
ebből élek. Néha fordítok is. Hátat ritkán.
:)
Majd meglátom hova írok és mit.
Mondom...ismerkedem.

SliDe

pipesmoker Creative Commons License 1999.10.29 0 0 84
Üdvözöllek benneteket, akik között még nem találtam hozzám hasonlót. Már két hónapja szeretek itt füstölögni, hol békésen, hol kritikusabban.
Harmincnégy pipám van, ez egy kicsit kevesebb, mint az éveim száma. Nem csak gyűjtöm, hanem természetesen szívom is a pipáimat: különféle alkalmakra mást és mást, finom dohányokkal megtömve. Van erdei pipám kiránduláshoz, laposat teszek az asztalra társasjátékozáskor, mást gyújtok meg egy pizzériában és mást az Operában. Az egyik kedvencemet Dublinban vettem, amikor egy szoftvercégnél volt dolgom. Van egy kis különleges bőrtokom is, amiben szinte észrevétlenül fér el a pipa a zakózsebben, a farmergatyámra viszont három övtokot is felaggatok, ha minden kis hozzávaló vackot viszek magammal. Igaz, biciklizéskor nem lóg a számból pipa, míg otthoni zenehallgatásnál biztosan. Azt hiszem, ebből minden kiderült.
Ha pipa lettél, bocs! :-))
pomogács Creative Commons License 1999.10.29 0 0 83
Szervusztok,
csak azért,mert megittam pár sört-bár mindig megiszom-,feladom az inkognitómat.
31yo.ma írta meg a lány hogy vége.
most iszom egy unicumot,
majd még hallotok rólam.
Sunny Creative Commons License 1999.10.29 0 0 82
Udv mindenkinek!

egy ideje olvasgatom a hozzaszolasokat es ezutan is fogom
(tan meg hozza is szolok en is :)
amugy Sanyi nevu himnemu vagyok
olyan 22 mu.foiskolas Pesten (BDMF) es gepeszmernok leszek 2000ben (ha megerem...)
az "igazi" cimem Nagykanizsan valahol
szeretem a jo zeneket, horgaszni ,olvasi, meg szamitogepezni (a jatekok kozul a Quake 1-2 es a Blood) meg hasonlok.
erdekel meg a pszichologia, a matematika, a csillagaszat, a masik nem tagjai (too), a kornyezetvedelem ...
nem erdekel a politika, a penz(ez igy nem igaz :( .
es egyeb furcsasagok :o
sz'val ennyi

mindenkinek azt amit megillet

Sunny

Domika Creative Commons License 1999.10.28 0 0 81
Üdv mindenkinek!

Már régóta olvasom a Tasztalt, és most úgy éreztem itt az ideje, hogy színre lépjek.

Amúgy Domika vagyok :))) A sz.szamom 1-esel kezdődik, sys.adminkent dolgozom, meg fősulin tanulok, ja és nemsokára leszek 20 éves.

Zaza Creative Commons License 1999.10.28 0 0 80
Majd Wágner Úr mindjárt jön és jól leönt egy pohár sörrel, illetve inkább megissza...
Ruhatárban nem politizálunk, mert tömegverekedés törik ki és akkor dugó lesz és akkor még a sörök is kilöttyennek!
Előzmény: chaton (79)
chaton Creative Commons License 1999.10.28 0 0 79
szia mindenki

a tasztalt régóta olvasom, írni még alig bele valamit, bár mondanivaló soxor.
újságírásból élek, bár ez nem is igaz, mert újságba még soha egy sort se, viszont rádióba, tv-be igen. mostanság egy ker. tv-nél, bár ha így haladunk akkor má' nem sokáig...
A fórumból főleg a politika érdekel, jó látni, mennyi lelkes ellenzője van pártunknak és kormányunknak. csak így tovább!
chaton

_Lackó_ Creative Commons License 1999.10.28 0 0 78
Üdv!

23 vagyok, eredetileg műszaki -tanár, de informatikusként dolgozom 3 hete;
Tűz-Sárkány, Rák, az utat kereső....
Már régóta olvasom az Indexet meg a fórumot is.
Filozófia és a gondolkodás áll hozzám közel, meg a politika;
Kedvenc zeném nincs; mindent szeretek ami ritmusos és/vagy dallamos.
Szerzőim: Tolkien (imádom a fantasyt, a jóért küzdés eszméjét, ld. még Csillagok Háborúja);
Szepes Mária, Robert Merle.
Nem vagyok bőbeszédű...

Addig is viszlát!

NiCHTMA Creative Commons License 1999.10.26 0 0 77
hi, ez vagyok e:

- hímnemu földökívüli entitás emberi testben
- általában politikamentes
- leginkább programozó
- készülo pszichológus
- 78as évjáratú igazi Vízönto

a többi kiderül a beszólásokból.

yo. nichtma.

diablito Creative Commons License 1999.10.26 0 0 76
Tények:
1977-es évjáratú, szolíd életvitelű mérnök-informatikus ffi, kevésbé műszaki jellegű ambíciókkal. 170 cm, 84 kg, barna szín dominanciájával. És persze csodálatos társam már mellettem van ezen az úton.

Címszavak:
sport: labdarúgás (nem a hazai foci) minden mennyiségben, kézilabda, felületesen minden egyéb nem technikai...
zene, ilyen-olyan: Radiohead, Portishead, Metallica, RHCP, U2, Lenny Kravitz, Kispál, PUF, Perfect Name, stb, stb. Mellette lágyabb cselló, zongora, hegedű muzsika is elfér.
film: Rettenthetetlen, Holló, Hetedik, Pokoli Lecke, A Ravasz, Az Agy...., Szamba, Csinibaba, Eldorádó stb, stb
egyéb: vers (Szabó Lőrinc, Nagy László, József Attila, Pilinszky János...), próza (Richard Bach, Weöres Sándor...)
élet: minél teljesebben, próbálni elmélkedni, gondolkodni, cselekedni, ahogy Emberhez illik...

Ennyi, kicsit hosszan és szárazon... Minden jót Mindenkinek!

Molirobi Creative Commons License 1999.10.23 0 0 75
A tasztalt mar regota olvasom, gondoltam regisztralom magam, hatha egyszer lesz idom irni is bele.
Amugy a muszaki ertelmiseg reszeve szeretnek valni, ilyen celbol beiratkoztam egy celintezmenybe is ahol neha elo is fordulok.
Ja és utálom az ékezetes betűket, csak ha nem egyertelmű a szöveg ékezetek nelkül, akkor használok ékezeteket.

Robi

Allia Creative Commons License 1999.10.23 0 0 74
Akkor bemutatkoznék én is. Sajnálatos módon ez eddig kimaradt.
Kb 1 hónapja vagyok itt, és néha belekotyogok dolgokba, többnyire a Hölgyek, urak, szex... és a TAsztal topicjaiba.
25 éves, két hónapja férjes közgazdász vagyok. Tervezzük a gyereket.
Röviden ennyi. Ja szeretek zenét hallgatni (jazz, blues, rock és ezek keverékei), olvasni, imádok autót vezetni és síelni és egyre jobban szeretem az Indexet.
SzigDani Creative Commons License 1999.10.23 0 0 72
Szervusztok!

Ha már témát is indíték Városi és elővároi közlekedés címmel, bemutatkoznék.
Szigeti Dániel vagyok, ötödik éve koptatom a BME padjait. Közlekedésmérnök igyexem lenni, ha minden összejön az is leszek. Amennyiben valaki veszi a bátorságot, hogy a honalpomra látogasson, előre be kell jelentenem, hogy még nincs kész. Azonban a fényképeimet meg lehet találni másutt is, akit érdekel, majd elmondom.
Egyéb adataim: '77. 06. 21. (még Ikrek!), 193 cm magasság, hosszú barna haj, kék szem, 139-es IQ. Zene vegyes, de leginkább rock, blues, metál, meg effélék. Olvasás sajnos leginkább szakma. Filmek, ilyesmi sokféle, majd a honlapomon elmondom...
Nem túl rég ültem a törzsasztalhoz, tetszik a csevej.
Mindenkinek kellemes beszélgetést!

csatahajo Creative Commons License 1999.10.22 0 0 71
Sziasztok Forumkedvelok!

76-os csajci vagyok, jelenleg otodik eve kerulom a BKE-t (Kozgaz). Ujabban imadok futni, es meg a nepzenet is szeretem. Jo parositas mi?

Regebben rengeteget olvastam, de mostanaban csak a "kotelezot". Szeretek kirandulni meg jokat bulizni, meg bicajozni meg szaunazni meg ...
Szoval sokmindent. Most mas nem jut eszembe

Csh

Rain Creative Commons License 1999.10.22 0 0 70
Hahó

74.04.05. Facérsággal kacérkodó lányka. Nem esz husit. Viszont sör, bor, pálinka!
Az aktuális munkahelyem (egyetlen) nagy előnye mikrohullámú összeköttetés.

KöjálBébi Creative Commons License 1999.10.22 0 0 69
Sziamindenki,

ha mar egyre tobbet jarok erre, gondolom, be is mutatkozhatnek...

Szoval egy nem mai, de nem is tegnapelotti ('69-es) csirke vagyok, akinek nagy a szaja, harsogo a mosolya, de a szive azert jo :)) Zeneben sokminden-evo, konyvmoly, betumanias, es mindenfele ilyesmi. Angol tolmacs-forditokent tevekenykedem, igy nem veletlen, hogy az ilyen targyu temakban irogatok leginkabb :)) de azert a kultura mindenfele reszeit is lelkesen olvasgatom. Uramisten, most latom, milyen hosszu mondatokat irtam, pedig nem akartam terjengos lenni. Hiaba, szakmai artalom... :)))

Naszoval
orulok, hogy talalkoztam veletek, remelem, IRL is fogok :))

Socrates Creative Commons License 1999.10.21 0 0 68
Sziasztok!

30-as istentudjamiis vagyok, jártam eddig SOTE-ra, de tanultam programozást, rendszerszervezést, foglalkoztam az ISO9000-es sorozattal is. Vállalkozásom van, rendszergazdákat foglalkoztatok egy tucat helyen Budapesten. Én magam egy multinál dolgozom közben számitástechnikai tanácsadóként.

Van egy nagyon jó fej kislányom, zeneileg gyakorlatilag mindenevő vagyok, imádok autózni és utazni, bejártam fél Európát. Beszélek oroszul, angolul és franciául.

Üdvözletem Evri Bodrinak!

Stanlex Creative Commons License 1999.10.21 0 0 67
Üdvözlöm a Tisztelt Regisztrált Felhasználói Tábort!

Csak 0-kból és 1-esekből felépülő homo digitus vagyok. Még csak kísérleti példány, ezért magam sem tudom, mikor és hogy végzem.
Egyáltalán arról sincs fogalmam, miért alkottak meg a tervezőim. Ők azt mondják, ez a munkájuk, fizetést kapnak érte, csak ezért.
A jelenlegi legmodernebb technika alapján alkottak meg, de ma már hallottam az egyik tervezőtől, hogy bizonyos chipekből érdemesebb lett volna megvárni az újabb kiadást.
Érdekes, én nem érzem, hogy újabb chipekkel jobban működnék.

Finn Creative Commons License 1999.10.21 0 0 66
Üdv Mindenki :-)))

1 db. 30 éves programozó, rendszergazdi + a leltárhoz. Blues & Jazz 4ever. Neuromancer rulez.

1014 Creative Commons License 1999.10.20 0 0 65
'ló!

Röviden: '60-as kiadás vagyok, sokat dolgoztam a vasútnál, jelenleg SAPok (ld. integrált vállalatirányítási rendszerek). Nem régóta Fórumolok, főleg a Vasútmániások témában. Nős, 2 gyerek, Budapest. Zene: rock, jazz, klasszikus. Utazás, kirándulás igen, de kevés az idő. A női nem helyett a női igent kedvelem. Angol: felejtett középfok. Orosz: még felejtettebb.

hömm Creative Commons License 1999.10.20 0 0 64
Hát én is idetaláltam...
Magamról mit is mondhatnék. Nobol vagyok, pogromozásból élek, a klasszikus zenéhez gyengéd szálak fuznek, ja, és 72-ben láttam napvilágot.
Hmmm... mit is még? Ja: SZIJASZTOK.
Buci Creative Commons License 1999.10.19 0 0 63
Halihó!

Én: 76.05.05.
Male, Budapest, programozó végzetség,
rendszergazda munkakör, félig nős.
Ennyi jutott hirtelen eszembe.
IF (valamire kíváncsiak vagytok) THEN mailto:me
:)

Buci alias Gergő

rage Creative Commons License 1999.10.18 0 0 62
Hi!
28 éves vagyok, egy külföldi érdekeltségű banknál dolgozom.
Hobby: Zene (power metal), utazás, számítógép.
Lakhelyem: Budapest
Jimmy Slade Creative Commons License 1999.10.17 0 0 61
Hi!
Paraméterek:
20 év, 178cm, 65kg, szőkés-barna haj, kék szem.
Foglalkozás: brókernek készülök
Hobbi:tőzsde, utazás, vezetés

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!