Keresés

Részletes keresés

homerx Creative Commons License 2024.02.28 0 0 540

az nyilvan feltunik, hogy hirtelen megallt a regi telefon forgalma. nem nehez beazonositani az uj telot/sim-et egy kis korrelacioval (azonos hivo szokasok, kb azonos cellabol, stb...).

Előzmény: ibiza91 (539)
ibiza91 Creative Commons License 2023.12.28 0 0 539

Sziasztok! Lehallgatás gyanúja esetén megoldás a régi teló mellé egy “új” készülék+más nevére beregisztrált kártya? Vagy kiszúrják valamilyen módon?

GardenofEve Creative Commons License 2023.12.07 0 0 537

Sziasztok! Keresem Útfigyelő nevű felhasználót. Célszemélyként élek. Van-e remény?

babarózsa1977 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 537

Find My Kids   használja valaki ezt az appot?

Simondán Creative Commons License 2019.07.21 0 0 536

Valóban régen történt, de csak most olvastam a hozzászólást .

Előzmény: Vajk (535)
Vajk Creative Commons License 2019.07.21 0 0 535

Ez elég régen történt már...

Előzmény: Simondán (534)
Simondán Creative Commons License 2019.07.19 0 0 534

Én voltam az elítélt . 

 

Előzmény: harm2 (40)
Vajk Creative Commons License 2016.12.12 0 0 533
Petya77 Creative Commons License 2016.11.21 0 0 532

Helló!

 

A tmsi ig rögös az út, vagy egy silent sms s és csá?

 

 

Vajk Creative Commons License 2016.10.24 0 0 531

Igen, de nem az IP, hanem a telód IMEI száma alapján mérnek be

 

Előzmény: Henrik Bodrogi (530)
Henrik Bodrogi Creative Commons License 2016.10.24 0 0 530

sziasztok érdeklödnék hogy kártyámat lecseréltem de viszont a telefon ugyan az! betudnak mérni igy is hogy kicseréltem a kártyámat vagy a régi kártya alapján az ip cimen keresztül betudnak mérni ujra? megtudják a számomat?

lyukasztó11 Creative Commons License 2012.11.30 0 0 529

Ha tömegesen érintik a telefonálókat az ilyen hívások, esetleg érdemes körülnézni ezzel foglalkozó internetoldalakon, pl. http://www.tellows.hu/Így talán jobban tájékozódik az ember ill. össze lehet fogni esetleg...

sajnos boka Creative Commons License 2012.02.12 0 0 528

hívd fel, hátha bemutatkozik. Ha nem, kérd a szabó gézát, nyilván nem lesz ott és akkor megkérdezheted, hogy akkor kié ez a telefon?

Régi trükk:)

Előzmény: kluivertn (527)
kluivertn Creative Commons License 2012.02.09 0 0 527

sziasztok!!!  szeretnék  érdeklődni hogy nem tudjátok e esetleg hogy hogy tudnék egy szémot kideríteni h kié. a szám maga megvan csak a tulaja nem. titkosított és a tudakozó ugye igy nem adja ki. viszont nagyon kellene kié. vmi ötlet? vmi program vagy nemtudom mi esetleg???

előre is köszi

Vajk Creative Commons License 2011.12.31 0 0 526

Látásmód kérdése.

Ha otthonról, saját beazonosítható accountról nyomod, akkor gáz.

De ha egy eszköz a voip beszélgetésekre, amik nem köthetők személyekhez, akkor egy a sok közül és lényegében mindegy, hogy feltörhető-e vagy sem.

Előzmény: homerx (525)
homerx Creative Commons License 2011.12.31 0 0 525
sztem aki szkaypot hasznal, sikeres ember nem lehet. Aklora bekdor, mint ide hajduhadhaz.
Előzmény: Vajk (523)
Vajk Creative Commons License 2011.12.30 0 0 524

Nem ebben van leírva, mert nyilván a hibákat nem írják le:)

Előzmény: Törölt nick (520)
Vajk Creative Commons License 2011.12.30 0 0 523

Drága?

A cucc kerül 10-80 ezres tartományba (forint)

Üzemeltetési költsége pedig az, amit amúgy is eltelefonálnál + egy ember aki helyet változtat vele.

 

Aki el akar rejtőzni, ezzel megteheti, nyilván majd eldönti, hogy megér-e neki ennyit(segítek: megér)  

 

De a skype meg facetime és társai korában már erre sem nagyon van szükség, elég egy  androidos telefon és egy adatos kártya, oszt sanyi.

 

 

Előzmény: Törölt nick (521)
homerx Creative Commons License 2011.12.30 0 0 522
nyilvan nem. Jellemzoen vagy direkt kapcsolat, vagy valamifele vpn moge teszik.
Előzmény: Törölt nick (521)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.27 0 0 521

ilyet viszont nem veszel otthonra, mert elég drága az üzemeltetése.

+ feltételezem, hogy ezen is be lehet állítani, hogy milyen IP-kről fogadjon forgalmat, mert amit beenged, és továbbvisz sikeresen a vezetékes/mobil hálózatok felé, azért kőkeményen fizetni fog.

Tehát olyan itt sincs - csak nagyon kicsi az esély egy nagyon elcseszett beállítás mellett - hogy aki tudja az adott masinéria IP címét, protocolját, az lenyomozhatatlanul fog telefonálni...

Előzmény: Vajk (519)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.27 0 0 520

ebbe konkrétan hol van leírva, hogy elcseszi a hívószámot?

"Since the network access is handled with the SIM/USIM of the IMSI-catcher, the receiver cannot see the number of the calling party. "

Ez szerintem nem azt jelenti, + nem hiszem, hogy nem tudják megcsinálni.

Ha olyan kaliberű figura lennék, aki tart ettől, ez rögtön gyanús lenne...

.

Az még mindig érdekelne, hogy ha ez a catcher eljátszik egy bts-t, akkor hogyan továbbítódnak az adatok az igazi hálózat/btsfelé, mert az ugye közismert, hogy egy GSM hálóban cellaszintű definiálás van (szomszédság ilyesmi), tehát ha berakok oda egy sugárzót, ami nyomja az adott háló network infoját az önmagában még édeskevés de ha egy meglévőt használ fel, akkor hogyan megy át a jelzés az igazi BTS felé.

 

"Of course, this also implicates that the tapped calls are not listed in the itemized bill."

Nem tudom mit ért tapped alatt, az előfizetői rekordok az MSS-ben keletkeznek, tehát mindenről van számla, max arról nem, hogy ami rajtuk keresztül megy, az rögzül esetleg máshová is (de ha úgy nézem, akkor ez meg nem is számít hívásnak, tehát miért lenne róla számlázási rekord?)

 

Előzmény: Vajk (518)
Vajk Creative Commons License 2011.12.27 0 0 519

Igen, szerintem is ez egy sima voip-gsm átalakító.

A cél elérése már csupán fantázia kérdése:)

Előzmény: Törölt nick (516)
Vajk Creative Commons License 2011.12.27 0 0 518
Előzmény: Törölt nick (514)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.26 0 0 517

(a 0 valszeg valamilyen hiba miatt került a normál national formátumú szám elé..)

Előzmény: homerx (511)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.26 0 0 516

ez szerintem egy sima voip gsm/vezetékes átalakító, amely az internet felől képes hívásokat továbbítani SIM-en v vezetékes kapcsolaton keresztül az adott országban.

Na most ennek akkor van 1-2 fix hívószáma és pár SIM kártyája, eddig könnyedén visszakereshető a dolog.

Mivel ezt a net és a vezetékes történet miatt fix helyre telepíted a berendezésig elég gyorsan el lehet jutni, a SIM kártyák tulaja ismert, a vezetékes vonalak számláit is fizeti vki.

A hívószámok, amit beadnak valóban nem azonosíthatóak be, de ezt a típusú berendezést messze nem átlag user vásárolja, hanem pl olyanok akik telco cégekből szeretnének megélni továbbszolgáltatáson keresztül.




Előzmény: paithana (494)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.26 0 0 515

"Na ezt, hogy a rendszerben bárhol elofordulhat a hiba nem tudom megemészteni. Kulomben az adott számot lehetelen folhívni. Én kettos átirányítást sejtek de talán ti meg tudjátok másképp is magyarázni."

 

Ha pre-paides vagy és a hívást a honos hálózatod hazaroute-ltatta, akkor onnan egy második hívás keretében már ő felel a végződtetési szakaszért..

 

A legegyszerűbb ezt úgy letesztelni, hogy megcsöngettetted magad Belgiumból egy másik számról és ha minden esetben ez a 29xx-s szám jelenik meg, akkor a hiba a te szolgáltatódnál van.. mielőtt lehallgatásra gondolnál v ilyesmi, valszeg az történik, hogy VOIP-n bemegy a hívás egy magyar telco céghez (a 29 talán a monortelhez tartozik) aki kiadja azt az MT felé.

Mivel a jelenlegi törvényi szabályozás szerint nem lehet "A" szám nélkül hívást továbbítani egymás között valszeg hívószámként betettek egy nemlétező, v rosszul beállított "A" számot. Nem érzek lehallgatás szagot a dologban, azt nem így csinálják..

 

 

 

 

Előzmény: Nick van dail (508)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.26 0 0 514

és ez mégis hogy?

Előzmény: Vajk (512)
Nick van dail Creative Commons License 2011.12.23 0 0 513

Igen a szám csak egy nullával volt, már fejbol tudom 029553700

Vajk Creative Commons License 2011.12.23 0 0 512

Az ismi cather képes arra, hogy a honos hálózatod adótornyát szimulálja, ezzel magára irányítja az összes körzetbéli hívást.

Ilyenkor előfordulhat, hogy más szám jelenik meg, mint amit a hívó fél elküldött.

Előzmény: homerx (510)
homerx Creative Commons License 2011.12.23 0 0 511

eleve gyanusan rovid a szam, es csak egy 0 van elotte?

Előzmény: Vajk (509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!