Keresés

Részletes keresés

Queee Creative Commons License 2001.07.17 0 0 43
Queee Creative Commons License 2001.07.17 0 0 42

pancho Creative Commons License 2001.05.03 0 0 40
Azért, mert a nap sugarainak beesési szöge már meglehetősen közel van a merőlegeshez, tehát igen nagy hatásfokkal tudnak melegíteni, valamint mert a felhőréteg nem zárja el a talajig való eljutásukat, ezért akadálytalanul tudják melegíteni mind a levegőt, mind a talajt, amely éjszaka a felvett hőt ugyan próbálja visszasugározni, de nem tudja teljes mértékben, tehát a következő napon még melegebb lesz.

Vigasztaljon benneteket a tudat: a Vénuszon sokkal melegebb lenne, a Merkúrról nem is beszélve. De még a Hold napos oldalán is.

Laslow Creative Commons License 2001.05.03 0 0 39
Már megint!
vicomte Creative Commons License 2000.06.15 0 0 38
Ez a mocsok idő.Az emberek ájuldoznak a melegtől ,de ezt akarják mindig vagy nem?Amikor esik egy kis eső már rinyálnak,most meg majd figyeljétek meg hullani kezdenek,mint a legyek.S ez a jó idő!Akkor a Szaharában örökké jó idő van?
Az időjárásjelntésekből nekem úgy tűnik ,hogy Mo-n az lenne az élvezetek netovábbja,ha éjjel nappal sütne a Nap.
Én az esőzések,a hideg mellett teszem le a szavazatom.

Laslow Creative Commons License 2000.06.14 0 0 37
Szia!
Én inkább a hideget választom, mint a meleget, már csak azért is, mert ugye télen hidegben be lehet menni a szobába és ott meleg van. De nyáron akárhová megyek, meg lehet pusztulni a hőségtől. Egyébként ez nem igaz. Az előbb voltam moziban és a moziterem a föld felszíne alatt található és olyan jó hideg volt benne, 2 órán keresztül fáztam:)
És ugye ha néztétek volna anno a TV-ben a Hupikék törpikéket, emlékeznétek, hogy Okoska törp is megmondta: "Tűző napnál jobb a fagyhalál" :))))

Laslow,
aki megy tanulni

Előzmény: avantage (35)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.14 0 0 36
Tegnap este állt a www.met.hu. Most megy. Ott szoktak lenni staisztikai adatok. Aztírjaazújság, hogy jön valami hidegfront. Ha addig el nem tűnik a meteorlógiai térképről.
avantage Creative Commons License 2000.06.14 0 0 35
A kocsimban a muszer szerint 37 fok van, de mi ez a Szahara 50 fokahoz kepest? Es azt is tul lehet elni... Akar egesz nap menetelve is. Ketsegtelen, lehetne kicsit huvosebb, de ha arra gondolok, hogy telen mennyire szoktam fazni... Inkabb legyen hoseg nyaron, es telen kevesbe legyen hideg.
Moll Creative Commons License 2000.06.14 0 0 34
Én most Borsodban vagyok, épp cseresznye nagyságú jég potyog az égből ezrével.
Laslow Creative Commons License 2000.06.14 0 0 33
Úgy hallottam tegnap valami új hőmérsékleti rekordok születtek országszerte. Nem is csodálom. Tud vki konkrétumot?

Laslow,
aki hamarosan megy moziba

Törölt nick Creative Commons License 2000.06.14 0 0 32
Miert van ilyen meleg?!?!

A NAP TULHEVULT! FEL FOGJA PERZSELNI A FOLDET!!

Javasolni fogom, hogy inditsunk vizzel teli fold-nap raketakat a napba! Meg kell allitanunk! Ha a fold osszes vizkeszlete is ramegy, akkor sem szabad foladni! Nagyon sok sort es kolat kell itatni az emberekkel, es osszegyujteni a vegtermeket! Ha az is befuccsol, akkor vegunk...

A FOLD BELSEJE TULHEVULT! A FOLDKEREG FOL FOG FORROSODNI, MINDENKI MEGHAL!

Az egyetlen megoldas, ha meg tobb sort es kolat iszunk, es meg tobbet pisalunk a szabadban!!!

AZ UFOK MIKROHULLAMU ADOKKAL SUGAROZZAK A FOLDET, HOGY KIPUSZTITSAK AZ ELOVILAGOT!

Megoldas: meg tobb sort es kolat inni, hogy miert, nem tudom, talan hogy elobb meghaljunk, mert mi okos es jolelku faj vagyunk, es belatjuk, hogy az ufok jobban megerdemlik a foldet.

Laslow Creative Commons License 2000.06.13 0 0 31
Jéghideg sör... -20 fok... Déli sark... Ez lenne jó nekem.

Laslow

Denevér Creative Commons License 1999.06.09 0 0 30
Udv, Mike,
Speciel Magyarországon lakom, de jelenlegi időtöltésem mocsárfölre köt, pontosabban annak déli részére.
Tegnap ejfelkor itt csak +20 C volt, igy lefekves helyett egy kicsit olvastam az erkélyen. (Legalább addig se rontom mesterséges fénnyel a szemem.)
Jóideje élvezem ezt a klimát, szerintem megszokható. (Na jó sokat kell hozzá szunázni... :)
Előzmény: Mike (16)
Csirke2 Creative Commons License 1999.06.09 0 0 29
Éjszaka?
Na és? Nappal még melegebb van.
nori Creative Commons License 1999.06.09 0 0 28
Elmúlt!!!!!!!!
camilla Creative Commons License 1999.06.09 0 0 27
a polar a jo teli dzseki kicibzarozhato belso resze, amit kulon is lehet viselni es nagyon jo meleg.
Mike Creative Commons License 1999.06.09 0 0 26
Mi az a polar?
Hazajohetsz, de biztos meg fogsz sulni, foleg ha fel eve mar kint vagy, es hozzaszoktal az ottani klimahoz. Itt ejszaka is nagyon meleg van, erosen gondolkodom, hogy veszek valami klimat, de az egy szazasnal kezdodik.
Bar vegul is: "nyar lesz jovore is!"
Mike
Előzmény: camilla (25)
camilla Creative Commons License 1999.06.09 0 0 25
Szerintem egyertelmuen Norvegia a legjobb, de ezt nem az idojaras teszi. Amugy tenyleg olyan nagy meleg van otthon? Vagy hazamehetek polarban?
Mike Creative Commons License 1999.06.09 0 0 24
Nyaron volt, es kabatban.
De azert, en kiprobalnam.
Vagy menjek meg eszakabbra, Svedorszag vagy a finnek?
Mike
Előzmény: camilla (23)
camilla Creative Commons License 1999.06.09 0 0 23
az ocsed ket hetet volt kint es nem fel evet, es biztosan tavasszal es nem telen. kulonben nem mondta volna, hogy jo.
camilla Creative Commons License 1999.06.09 0 0 22
most neztem ki az ablakon mar itt sem esik, de itt barmi megtortenhet(ho)N a az talan mar nem.
Mike Creative Commons License 1999.06.09 0 0 21
Azert szivesen kiprobalnam! :)
Mike
(ocsem volt ket hetet Daniaban, en sajnos nem, de neki tetszett)
Előzmény: camilla (20)
camilla Creative Commons License 1999.06.09 0 0 20
Mike, szoval Daniaban vagyis annak is az eszaki reszen zuhog most es en ma polaros kabatban nyomultam. szerintem egy fel ev eltelte utan ruhellned ezt az idojarast, allandoan esik es vagy koran kezd sotetedni(telen) vagy hihetelenul keson(tavasz).
Mike Creative Commons License 1999.06.08 0 0 19
Hat max veszek egy esernyot.
Hm... vagy esetleg kettot. :)
Előzmény: nils (18)
nils Creative Commons License 1999.06.08 0 0 18
Lehet valami igazság azzal a szigettel kapcsolatban, de az állandó 15-20 fok mellé helyből biztosíthatlak min. évi 1300 mm eső felől.
Még mindig tetszik? :-)
Előzmény: Mike (14)
vsz Creative Commons License 1999.06.08 0 0 17
Azért van dögmeleg, mert ellopták az autómat és nem tudok sehová elmenni nyaralni, amikor éppen van időm!
Mike Creative Commons License 1999.06.08 0 0 16
Igen, igen, jol turom!!! :)
De azert legalabb egy kabatot felvennek! :)
Csak nem Daniaban laksz? :)
Előzmény: Denevér (15)
Denevér Creative Commons License 1999.06.08 0 0 15
Hello Mike, (Ez most nem magamnak szól)

Én speciel az észak a déli részén alkotok. Itt NINCS dogmeleg, csak nagyon ritkan. Annak ellenére, hogy manapság kezd hiánycikké válni a naplemente.
Ha izzadsz érdemes a napsütésben kimászkálni a barlangból a tűző napra! Mivel ott a levegő felmelegszik, és felszál, helyére pedig hideg légtömeg érkezik. Magyarul tűző napon állandóan hűt a szél...
Bár ha tartósan északra akarsz telepedni, nemárt ha jól tűröd a -50-is. :)

Mike Creative Commons License 1999.06.08 0 0 14
En szeretem a hideget.
Lehet, hogy el kene koltoznom eszakra, amig lehet?
Mondjuk Dania szimpatikus. Odamegyek azzal, hogy nem birom az itteni klimat, es ezert szeretnek odakoltozni, adjanak letelepedesit, meg allampolgarsagot. (De jobbat is tudok> megismerkedem neten keresztul egy dan csajjal. Hmm... ez nem is rossz otlet!)

De ha nem Dania, akkor...
hallottam egy olyan szigetrol Europa nyugati partjainal, hogy az aramlas miatt, nagyon kellemes a klimajuk ugy cc. 15-20 fok van mindig. Az is kellemes hely lehet!

Udv, Mike

Előzmény: Halászkirály (5)
Mike Creative Commons License 1999.06.08 0 0 13
Na tessek, a Torzsasztal egy csodatevo hely.
Vagy Isten is olvassa.
Ugyanis kint fuj a szel, es azt mondjak legalabb ket napig esni is fog, meg vihar is lesz jol.
Most majd jol megkoveztek, mert sikerult megvaltoztatnom az idojarast, es a nyarimadok szerint biztos jobb lett volna, ha befogom a pofamat.
:)
Udv, Mike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!