Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 1999.07.01 0 0 239
Na, ez a ruhatár megtelt, a júniusi adagot má' el küldtem a banyának, lesz kihámozni valója szegénynek....

Folytassátok itt, a 99' júliusi sorozatban.... Egészség!

m|n0t4ur Creative Commons License 1999.06.30 0 0 238
kegyetlenkedéseimről híres gonosz és egyben ronda bikafejü ember vagyok, néhányan szólit6tok bácsinak. fésügyüjteményemet bárkinek szivesen +mutatom. 35231 éve lakom a cyberspejzban, a lekvárok és mail routerek nagy ismerője vagyok /utóbbi nem igaz, még mielött valaki hencegőnek gondol/. a törzsasztalt már régebb óta olvasgatom, de csak most jött meg a bátorságom az irogatáshoz is. kedvencem a boszi szekta, de szivesen csatangolok az ircen az #index.hu csatornán is... álítólag 10teletbeli boszorkánymester vagyok, de a Gala multkor nélkülem varázsolt, nem kért a segitségemből :(( foglalkozásom papirlabirynthus készítő.

.m]n0t4ur

Advanced Lamer Creative Commons License 1999.06.30 0 0 237
'75-os evjarat, fiu, ...a szokasos soder...
de nem is lenyeges, csak nezek, mint a moziban.
mar vagy egy hete. ugy tunik holnaputan is
vinnem kell vazelint a vizsgamra. lehetne mar
egy jo kis internetszunet ugy egy hetig
Advanced Lamer Creative Commons License 1999.06.30 0 0 236
Remelem, nem szurom el...
AkiD Creative Commons License 1999.06.30 0 0 235
Az Index: regota olvasom, de meg soha nem szoltam hozza.
A bemutatkozas: 28 eves, fiu, 'tartozekoktol' meg mentes, kozgazdasagi vegzettseggel es hosszu bankos multtal. Remelem a hozzaszolasokbol azert majd tobb is kiderul.
dr_strange Creative Commons License 1999.06.28 0 0 234
Kedves lady!

szörnyű, hogy mindig elkerüljük egymást... merre bóklászol mostanában?
Tegnap LGT-n nyomultunk, gondolom, Te is ott voltál valahol a tömegben... Súlyos volt. Megint fiatalnak éreztem magam...:-) de tényleg, szinte szóról szóra ugyanazt a műsort adták le, mint a '79-es koncertükön (Ricse+LGT+Omega, yes!!)
Tlira sajnos nem jutottam el, talán legközelebb.

Shine on,

dr_strange

ZedIzDead Creative Commons License 1999.06.27 0 0 233
Sziasztok,
Itt már mindenki lelőtt mindenféle szellemes és szellemtelen bemutatkozást, úgyhogy csak röviden: 24, fickó, angol-német tanári diplomás, jelenleg szoftverfordító. Valamit konyítok a zenéhez, gitározom (de nem jól), szeretek focizni, kedvencem a Tilos Rádió FM98 (remélem, jó lett, mert a HTML-hez nem nagyon értek). Nem gyakran fogok írni, inkább olvasgatom a Tasztalt. Bye.
hóember Creative Commons License 1999.06.27 0 0 232
Wellcome!, csak a nyúlakra vigyázz.:-))))
Előzmény: Káposzta (231)
Káposzta Creative Commons License 1999.06.27 0 0 231
30-as manus volnék Budapestről. Egy BME nevű intézménytől kaptam diplomát, azóta közalkalmazottként tengetem az életem. Nem vagyok egy könnyen barátkozó tipus, mondhatnám nehéz eset vagyok. Amúgy szeretek bicajozni meg fényképezni, szeretem a sört és a finom száraz borokat.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.27 0 0 230
csak semmi szinház kérem, itt valóság van és építkezés. a többi meg történelem
office guy Creative Commons License 1999.06.24 0 0 229
Üdv mindenkinek!
27 eves,bp.-i köztisztviselő vagyok egy hivatalnál,a helyi szoftverekkel kell bíbelődnöm. Szeretem egyebek mellett, de nem mellékesen a jelenleg sajnos férjezett barátosnémat, továbbá a kosárlabdát,az utazást,a filmeket,a finom söröket és az egészségtelen kajákat. Állítólag az Ikrek csillagjegy szülötteként elég nehezen elviselhető a természetem ill. én is csak kevesekkel tudok kijönni.
i1 Creative Commons License 1999.06.24 0 0 228
42 éves vagyok, Kos férfi, inkább fiú, jó? Nagy informatikai rendszerekkel foglalkozom egy nagy (kék) üditőipari cégnél. Nagy gyermekeim is vannak, meg kicsi is.
És imádom a sört és a Grateful Dead-et, meg minden olyan zenét, ami jó.
Szenzációs a Tasztal, parádés egyéniségekkel, remélem befogadtok...
Rozek Creative Commons License 1999.06.24 0 0 227
Én egy a negyvenes éveit taposó, a fővárostól, mintegy 180 km-re élő, diplomás közlekedési üzemszervező, informatikus vagyok.
Családi állapotom szerint házas, az utóbbi 24 évben ugyan azzal a házastársal.
Van egy jelenleg diplomázó gyermekem.
Szeretem az autó versenyzést, sajnos csak nézni. A XIX. sz. nagy vitorlás hajóit, a szerepjátékokat MAGUS, Warhammer, Shadowrun, Vampire The Masquerad, ezekben játszom és mesélek is.
A fórumra véletlenül akadtam rá, de ez volt ennek a hétnek a legjobb véletlene.

Üdv mindenkinek.
Rozek

Keynes Creative Commons License 1999.06.23 0 0 226
Teljesen! Abszolúte! Mindent le kell vetkőzni, még az előítéleteket, korábbi gondolatokat is. Csak így indulhatsz tiszta lappal.
Előzmény: Törölt nick (225)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.23 0 0 225
Még mindig nagyon gyengének érzem magam, nem volt elég az erogyujtésre az elmúlt 4 nap.

De aztat mekkérdezném, hogy, ha ez a ruhatár akkor itten le kell vetközni???
Vagy csak elég a kalapot meg kabátot itthagyni? De mit nyáron?,-)
Vladys

Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.06.20 0 0 224
......zavart mosoly ezen az oldalon... be fogok mutatkozni... :-))

Szoval egy huszas eveit taposo lejanyzo vagyok, akinel a mosolybol mindig boven van keszleten. A vegzettsegemet igazolo papir szerint a vilag materialista oldalara figyelo emberke lennek (vagyis kozgazdasz), mikozben igencsek erdekel a szellem es az eszmek vilaga is (vagyis politika, filozofia, gazdasag es hat nem utolsosorban az ember maga). Egy csomo, de nagyon nagy csomo minden tud hatassal lenni a gondolataimra, s ez itt nem tunik lehetetlennek.... (nem bok, tenyleg tetszetek :-)), igy aztan amikor tehetem biztosan eleg sokfele fogok kalandozni itt a Tasztalon.

Nagyon orulok, hogy ratok bukkantam, ami vegulis nem volt am nagyon konnyu. Kb masfel hete az internetton kotottem ki, s mar majdnem fel is adtam lelekben, amikor veletlenul megtalaltam a linket az Indexhez... Na ennek igazan orulok :)))))))

Szia megegyszer mindenkinek.

weirdo Creative Commons License 1999.06.20 0 0 223
Szevasztok!
Just pure, esetleg utána fehérbor, szárazzzzzon
Előzmény: Enid (213)
Banana In Drive Creative Commons License 1999.06.20 0 0 222
206. hozzaszolas! Ezt a taplot, aki vagyok, hogy most akar bemutatkozni! De talan nem keso:
1977.11.29. Budapest, ferfi, tanulo (remelem meg sokaig mer uuuutalok dolgozni). Ezt az egeszet azert kezdtem el, mert kulfoldon voltam (illetve meg most is vagyok), es hianyzott a kommunikacio magyarul. Jovo heten megyek haza, hogy azutan mi lesz, nem tudom. Ha jok lesztek, otthonrol visszajovok.
Aki tudja, honnan jon a Banana In Drive nev, annak fizetek egy sorot Wagner urnal. (Akinek viszont egy kicsit be kene terelnie az embereket innen a ruhatarbol, nem? Idejottem, es alig talaltam bemutatkozast! :-))))
Jeeegygomba Creative Commons License 1999.06.18 0 0 221
Hat sziasztok!
Ime itt en.
Egy jany. Huszonketto esztendos.
Szerepjatszik, meg meg olvas is sokat,
es grafikus, es dolgozik, es borsolevest foz, es sorozik, es ultizik, de csak gyufara.
ez mind en voltam.
Wágner úr Creative Commons License 1999.06.18 0 0 220
Az Iszolda nem is egy "beszélgetős" hely, hanem a sok beszélgetésnek a sajátos archivuma, persze, nem minden beszélgetsét lehet archiválni, plédájul, lesz itten holnap ez a 8. Törzsasztalos Buli (lásd a topikot), na most aztán, hogyan Iszoldásítsuk az ottani beszélgetéseket? Mer' az rendbe van, hogy a Sehonnai Bitang Ember lábát valaki levágja, izé, nem ez, hanem lefotózza és emlékül elrakjuk, izé, nem is ez, hanem berakjuk, de aztat, amit közbe' mond, aztat mostan hogyan pakolásszam?

De ne itten dumáljunk erről a ruhatárba', nyomulj csak beljebb, beljebb... a Sör úgyis csak ottan van valahol... :)))

Előzmény: Gonoszka (219)
Gonoszka Creative Commons License 1999.06.18 0 0 219
A kukacost még nem próbáltam, de itthon még nem is láttam olyat. A bökkenő ott van, hogy lehet, hogy nem is bírnám meginni. Mármint a kukacot.
Wágner úr még nem szólt ránk, lehet, hogy ma már nem is lesz itt köztünk???
Meglátogattam az Iszoldát, de nem igazán találtam beszélgetős részt ottan, lehet, hogy nincs is????
Találkozóra sajnos nem valószínű, hog el tudok menni, így ezúton mindenkinek jó bulizást kívánok, gondoljatok rám is egy pohárka ital mellett...
Előzmény: Manu Chao (217)
lady Creative Commons License 1999.06.18 0 0 218
Hello Doki!
Mindíg lemaradok 'Rólad'! Most is mennem kell. Szombaton jösz a talira? Én megyek.
Manu Chao Creative Commons License 1999.06.18 0 0 217
Ola!

Na ezt már én sem bír mondani nélkül:
Silver: lemonnal és sóval
Gold: fahéj, naranja
De a legfincsibb (én jó amigóm, El Undorito szerint:) amelyikben kicsi kukac úszik, nyamm-nyam

Csók minden amigonak és a kis Juanitáknak:
Manu

Gonoszka Creative Commons License 1999.06.18 0 0 216
Kedves Vladys, az a fahéjas engem is teljes izgalomba hozott, ti tudjatok, hogy hol az a bizonyos kocsma, amit Poedle B barátom emlegetett???? De innék egy kis tequilát, de hát ökör iszik magába.....
Vladys, légy bátor, add ki magad, én sem gondolkoztam rajta, ami jön, hidd el nem fog fájni...
Enid Creative Commons License 1999.06.18 0 0 215
Hát ez nagyon jólesett, köszönjük szépen. Ma délután élőben is találkozom vele... :-)
Előzmény: magyar tarka nagy barom (214)
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 1999.06.18 0 0 214
Szomjazóknak gyorssegély!
Előzmény: Törölt nick (212)
Enid Creative Commons License 1999.06.18 0 0 213
Hahó Vladys!
Fahéjjal?? Hát ezt még nem próbáltam. Só helyett? Esküszöm, ma délután bevállalom! :-)
Naranccsal is bejön, bizony. :-)))
Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.18 0 0 212
Enid, Gonoszka,
Még egy tequilás lány, jelen! Foleg a gold, fahéjjal és naranccsal!!

A bemutatkozáshoz még gyujtöm az erot!
Vladys

Gonoszka Creative Commons License 1999.06.18 0 0 211
Poedle B!!!! Jajj mileszmost. Kibabrált velem a házi rendszer, nem bírom megnézni a @-os címemre érkezett leveleket, de még ráaadásul aztatsemnemtudom, hogy holisvanazakocsma, merthogyénmég igencsakúj vagyokitten, és ottanmégnemjártam.
Bocsánat a Wagnerurtól, nem akarattalcsinálom.
Poedle B. Creative Commons License 1999.06.18 0 0 210
Hejj Gonoszka! Igerem, nem foglak (nagyon) provokalni :-))) De osonjunk ebbol a topicbol, mert jon a Wagner ur es leszid, mit keresunk a ruhatarban! Ugyhogy irany a kocsma, johet a tequila! (Arra egyebkent buszke vagyok, hogy egy cimboram baratnojevel en kedveltettem meg a tequilat - soval, citrommal, ahogy kell...)
Előzmény: Gonoszka (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!