Keresés

Részletes keresés

bence101 Creative Commons License 2013.01.23 0 0 888

Hát figyelj amikor álmodunk akkor is AP történik csak mikor felébredünk nem emlékszünk az egészre.Megmarad néhány emlék kép, azok utmutatásként szolgálnak azért maradnak meg mert fontosak, a lelki vezetők által küldött üzenet.Van olyan is hogy spontánból tudatossá válik de elég ritka.De halálfélelmet nem fog érezni, mert nem rossz érzést érez ott, és tudja hogy hol van tudatába van mindennek, veszélye ennek is van PL: Annyira jól érzi magát hogy nem akar visszajönni onnan, de csak addig tud ott lenni "elszámolás nélkül" amig a teste meg nem hal mert akkor el kell számolnia a karmájával hogy mit tett jót rosszat stb....

De ha a testére gondol akkor azonnal visszatér a testébe.Elég nehéz önszántunkból ott maradni sokáig mert ugy is visszagondolunk a testünkre,azt hogy addig legyünk ott amig akarunk ahoz sok gyakorlás kell.Még annyi veszély is lehet hogy vannak azok a lelkek aki nem akarnak tovább lépni a magasabb síkokra ezért ott bolyonganak és megszálják a többi gyengébb elleállásal rendelkező lekeket, ezektől nehéz megszabadulni és nem engednek minket vissza a testünkbe.Az AP nem rossz dolog sok problémát meg tudunk oldani a segitségével mert onnan máshogy látjuk a dolgokat, beleláthatunk az emberek gondolataiba, ott nincs idő tehát végtelenül sokáig gondolkozhatunk az álom is egy pillanat becsukjuk a szemünket látunk egy pillanatra egy pár képet és már reggel van, mert ott nincs idő, pedig 8 orát töltöttünk és csak egy pillanat volt az egész.

Előzmény: Törölt nick (887)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.07 0 0 887

"De ezt elérni

egy élő embernek szerintem nagyon nehéz, nagyon 

kevés ember képes rá. "

 

 

És mi a helyzet a nem halálközeli s nem tudatos asztrális projekcióval ? Amikor az egyén nem tud róla de mások mégis bizonyítottan látták pedig neki is van bizonyítéka arról hogy nem ott volt..

És lehet olyan is amikor a spontánból szinte hirtelen tudatossá válik és csak nehezen s totál halálfélelmet átélve tér vissza ?

Egyáltalán létezik ilyesmi  ?

 

Előzmény: Berserker123 (881)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.30 0 0 886

"Látom már van tapasztalatotok,DE a testkilépésnek vannak veszélyei is!!!"

 

Pont ittam... :-D

 

Ha a média pléjerem' kiugrik a vinyómról a szobába, akkor lecsaphatom légycsapóval?

Előzmény: bence101 (883)
bence101 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 885

Még az sem szabad nem tudom ki irta hogy a testunktől távol kell menni ez az amit nem szabad ekkor van a leg kriikusabb pont amikor elszakíthatnak a testunktől,(ha csak amint irtam nem vagyunk nagyon erősek)az ezüst szál ami ősszeköt , minél kőzelebb vagy a testedtől annál vastagabb, minél távolabb annál véknyoabb és minél vékonyabb annál kőnnyebben elszakítható és akkor már nicns visszaut.

bence101 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 884

Azt tanácsolom hogy csak egy képzett vezetővel tanfolyamokon csináljátok! Ha nincs rá lehetőségetek akkor ugy tudjátok nővelni aza sztrál ellenálását hogy pshikailag erősitsétek meg magatokat ne legyetek idegesek nyugt természetetek legyen aki tud az meditáljon stb..

bence101 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 883

Sziasztok!

Látom már van tapasztalatotok,DE a testkilépésnek vannak veszélyei is!!!

Arról a hangrol nem tudjtátok mi az igaz?Valaki azt irta hogy az vissza akar tartani hogy ne lépjunk át, ez részben igaz, de az veszélyt is jelent sok ilyen lény van akik az utazokra várnak.

Ezek közul van amelyik nem szándékosan árt:Ez általában olyan lélek aki ugy halt meg hogy valamilyen befejezetlen dolga volt it a Fizikai Síkon ezért ott céltalanul bolyong (persze ő azt hiszi hogy ga bolyong akkor megtalálja  a befejezetlendolgát) és az  informáciot amit gyujt a legkőzellebbi léleknek átadja amit az nem képes feldolgozni és beleőrul a sok informácioba mikor visszatér akkor is megmarad a sok informácio és  ugyanolyan őrult lett,hogyha ujra vissza megy mert spontán is megtőrténhet akarata ellenére akkor az a lény ugyanazt csinálja folyton gyujti az infot és a legkőzelebbi léleknek átadja , de megjegyzi hogy kinek adta át éshogyha látja hogy nem "halt bele" akkor ujra neki adja át az infot ettől mégjobban megőrul.Vannak más lények is akik tudatuknál fogva élőskődnek azokon akik nem elég erősek ellenuk rádszálnak és elszivják az energiád amig végul nem tudsz visszatérni a fizikai testedhez ott ragadsz és a fizikai síkon meghal a tested , és addig szívnak le amíg mint itt egy "börönbe" vagy olyan lesz ot is teljes tehetetlenség max ugy tudsz ebből kijőnni hogyha jőn egy erős lélek és elüzi ezeket a lényeket.Ezért aki csak igy utazgat nem is tudja mekkora veszélyben van!!!Általában ezek a lények nem valami erőseg de (ne haragudjatok) a kezdő utazgatok sima prédák, de ha egy igazi ellenféllel álnak szemben hamar megfutamodnak!

Ellenuk az ugynevezett "asztrál ellenálás véd PL: egy lények 12 az asztrális ereje és neked 14 az asztrális ellenálásod akkor nem tud rádszálni de ha kevesebb akkor igen.és egy képzetlen utazgatónak kb1-2 vagy még annyi se!!Ezek a lények ritkák de az asztrális tér végtelen ezért ők véglis rengetegen vannak ezért nem szabad csak igy utazgatni a síkok kőzőtt.

Ha valakinek valami kérdése van akkor irjon.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.13 0 0 882

leszámítva egy hete, hogy 10 másodpercig... kiléptem a testemből..

 

Nos szerintem akkor máris előbbre vagy, mint az emberiség 99%-a... ;)

Előzmény: Sangha (879)
Berserker123 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 881

A testből kilépés szerintem elérhető.

De nagyon kevesek lehetnek képesek rá.

A halál állapotában, halál közeli élményként,

történik testből kilépés, amire a tudomány

nem is igazán tud mit mondani. De ezt elérni

egy élő embernek szerintem nagyon nehéz, nagyon 

kevés ember képes rá. Vagy senki. Amit én

csináltam, és elérhető, hogy az asztrál világban

bolyongasz, ami egyfajta medítáció.

Ebben az állapotban vannak dolgok, amiket

ott hallasz, vagy látsz és a valóságos életedhez is köze van,

vannak amik szimplán képzelgések, vagy álmok.

 

Az, hogy kilépsz a testedből és járkálsz a 

világban mint egy szellem. Szerintem nem

lehetséges. Gondolj arra, ha ez lehetséges lenne,

akkor a titkolozás, államtitkok stb értelműket

vesztenék. Vagy valaki olyan titok birtokába juthatna,

amivel milliárdos lehetne. De ilyen nincs.

Kérdeztem olyanokat, akik állításuk

szerint képesek erre. De minimális dolgokat

sem tudtak megmondani. Pl, hogy néz ki

a szobám, vagy írjon le egy olyan dolgot, amit ismerek.

Persze ez nem jelent sokat, de egyértelmű, hogy

az emberek többsége nem mondhat igazat, aki iylet állít

magáról.

 

Sangha Creative Commons License 2011.01.04 0 0 880

Ha találkozol vele, add át üdvözletem. Addig jogom van azt csinálni, amit én szeretnék, amíg vallás szabadság van. Tudtommal a hittérítés nem túl erkölcsös....

Előzmény: Törölt nick (876)
Sangha Creative Commons License 2011.01.04 0 0 879

Sziasztok!

 

Egy éve kezdtem el a meditációt és ekkor kezdtem el a tudatos álommal is foglalkozni. Kb. 10-11 hónapja szinte semmi eredményt nem értem el, leszámítva egy hete, hogy 10 másodpercig... kiléptem a testemből... És ezért elkezdtem foglalkozni az asztrálutazással és a TKÉ-el. Most találtam meg ezt a topikot, és szeretnék majd néhány dolgot kérdezni, gondolom itt bőven van szakértő :)

Big 4 már biztos ismer a Tudatos Álom fórumról, a többieknek szerintem még új vagyok :) Elég kezdő vagyok, sőt, nagyon is, épp hogy csak a könyveket bújom a témában. Viszont szeretném, ha némi segítséget kaphatnék innen, a társaságtól. A tudatos álom fórumba is egy kezdő senkiként kerültem be, és egy fél év alatt kellő tudást szereztem a gyakorlathoz. Igaz, nem jött össze, de... az már mellékes :D És reményeim szerint hasonlóan ennyi -vagy még kevesebb- idő alatt az asztrálutazásban is jártas leszek, remélem gyakorlatban is, nem csak elméletben :)

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.02 0 0 878

Hát igen, szegényt a legnagyobb átveréssel verték át, hogy azt mosták az agyába, hogy az igazság átverés...

Ősi bevált technika a buta tömegek birkanyájba hajtására és terelésére - jó pásztor módjára...

Előzmény: simaan (877)
simaan Creative Commons License 2011.01.01 0 0 877

Amit írsz, valóban átverés.

Előzmény: Törölt nick (876)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.29 0 0 876

Nincs előző élet! Ez egy hazugság! Mindenki egyedi és megismételhetetlen!

EGY ÉLET VAN!

Tudatos meditáció= az ördög vetít neki az agyába!!!! Semmi más!!!!

 

ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!!!!!!!!!

 

Révületbe akkor esel majd igazán, mikor összetalálkozol luciferrel!

Előzmény: Berserker123 (874)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.29 0 0 875

Berserker123 Creative Commons License 2008.06.04 0 0 874
Sziasztok!
Végigolvasvam és azt szeretném mondani, hogy....
Tudom mi a tudatos medítáció, mi az írányított,
tudom mi a révülés stb.
Mi a bizonyíték az előző életre?
Biztos utaztatás ez, vagy egy átverés....
Bizonyítékok, tapasztalatok?
L.
pupakkk Creative Commons License 2008.06.03 0 1 873
hmmm.... ha egy olyan állította, aki szipuzott és lsdézett is előtte, akkor annak hihetsz.... ;-)
Előzmény: Törölt nick (871)
Örökéletű Angyal Creative Commons License 2008.06.03 0 0 872
"Én és az Atya egyek vagyunk"
Előzmény: Törölt nick (870)
pupakkk Creative Commons License 2008.06.03 0 0 869

Szerintem ez olyasmi lehet, mint az éber álom, mikor irányítod az álmodat.

 

Valójában "képzelegsz". Csak az a kérdés, hogy valóságalapja mennyi (mert valamennyi biztos van) ennek a képzelgésnek.

 

Szóval nem jó a kérdés, hogy álom-e, vagy nem, mert az. Ha ébren lennél, akkor nem tudnál képzelődni.(az hallucináció, és jó erős szereket kell bevenni hozzá :-)

 

Én szoktam faterommal álmodni (már rég meghalt - több mint 10 éve) és amikor ott van, álmomban olyan igazinak tűnik, hogy valóságosnak hiszem. beszélgetek vele, veszekszem vele, stb. Akkor ez most időutazás ? Nem. csak a képzeletem játéka.

De felfoghatjuk úgy is, hogy múltbeli események (melyeket eltárolt az agyam) újra előjönnek.

 

Pl: ha ebben az utazásban el tudnék olvasni egy kínai szöveget(hogy meg is értsem) az nekem elég bizonyíték lenne...Mivel kínaiul nem tudok és nem is tanultam, tehát nem is emlékezhetek ilyesmire.

Előzmény: Törölt nick (867)
Örökéletű Angyal Creative Commons License 2008.06.03 0 0 868
CSak a belső igazságod segitségével. Kivülröl bárki bármit mondhat Neked, am a tapasztalat a tied, és oda teszed , ahova akarod.
Előzmény: Törölt nick (867)
Örökéletű Angyal Creative Commons License 2008.06.02 0 0 866

Örök életed van, csak a formái változnak. Az "előző " életet vagy regresssziós hipnózissal, vagy pl. a prana nadi "utaztató " eljárásával lehet megismerni.

 

Engem "utaztattak " már, sőt ismerek  másokat is, akik megtapasztalták. A zöműknek nagyon intenziv élménye volt...

 

( én csak egyszer vettem részt ilyesmin, de jó volt. Nekem hiteles volt. )

Előzmény: Berserker123 (863)
Berserker123 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 863
Akkor kérdezem én.
Szerinted, hogy megy az?
Előzmény: Örökéletű Angyal (862)
Örökéletű Angyal Creative Commons License 2008.06.02 0 0 862
Kérdezd csak, mondom hogy megy az...
Előzmény: Törölt nick (861)
Berserker123 Creative Commons License 2008.06.02 0 0 860
Pontosan és, hogy a témához is hozzászóljak:
ha egymás után 5 perc alatt megiszol
8 üveg sört, akkor hidd el sikerülni
fog a projekció. De ha egy kis töménnyel
is kiséred akkor tuti biztos siker :):).

(Csak vicceltem, aki nem olvasta végig
és most alkohol mérgezés miatt a kórházban
fekszik attól elnézést kérek :).)
L.

pupakkk Creative Commons License 2008.06.02 0 0 859
A sör. Isteni ital a "sátán"(i gondolatok) ellen. A komló és a maláta keveréke álmossá teszi az embert. Szerintem nobel díjat érdemlő találmány....

A film nézés is jó. Mikor csontot dobsz a kutyának(agyadnak) hogy azon rágódjon és ne a bútoron(vagy más hülye és értelmetlen gondolaton)

Az agyamat átverni, az a valami. Ott kezdődik a tapasztalat. (Nem mindenkinek sikerül ez) Van aki csak simán butítja magát minden szándék nélkül. Az az ostoba. De aki szántszándékkal butítja magát (néha) az már tud valamit ;-)
Előzmény: Berserker123 (857)
Berserker123 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 858
Nem lehetetlen, de nagy az esély arra is
hogy szimplán szerencséje volt. De az igazi
kilépés tudatos....
Előzmény: Törölt nick (851)
Berserker123 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 857
Nekem már van 4 jól behütött söröm hmmm.
Ma este megiszogatom, közben filmet nézek, holnap
meg megyek felvidékre a tátrába: Kicsit túrázni :).
Előzmény: pupakkk (855)
pupakkk Creative Commons License 2008.05.30 0 0 856
Én sajnos nem tudok válaszolni, mert csak az asztális és a projekció szavakat nem tudom tisztán értelmezni. Így nem tudom konkrétan, hogy ez az volt-e :-)
Előzmény: Törölt nick (851)
pupakkk Creative Commons License 2008.05.30 0 0 855
Ja. Elég gáz volt :-) Mivel akkor még nem volt sok tapasztalatom a vonatokkal kapcsolatban. De azóta már inkább csak motorozgatok. Ezek a vonatozások nem nekem valók. Jó kis motorozás - utána meg egy kis sörözés.(lehetőleg cimborákkal) Ez való nekem.
Előzmény: Törölt nick (854)
pupakkk Creative Commons License 2008.05.30 0 0 853

...ja. eccer én is "rossz vonatra szálltam fel" egy "utazás" kapcsán.... aztán le se tudtam szállni róla. Úgy menekültem meg, hogy a vonat szép lassan leállt. :-)

Előzmény: Törölt nick (852)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.30 0 0 851
Vajon a következő eset asztrális projekció, vagy sem?

A fiam házibulizni volt a cimborákkal. Oszlatás :-) után néhányan kitalálták, hogy még elballagnak a vasútállomás mellé, benyomni egy giroszt. A fiamnak egy mennyei hang :-) elharsogta állandó litániámat - tudd, mikor elég az elég - és úgy döntött, inkább hazaballag. A többiek a sötétben összeakadtak egy cigánybandával és csúnya vége lett, egyikük sajnos kórházba is került.

Én eközben aludtam, nem emlékszem, vajon én intettem-e a fiamat...
:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!