Keresés

Részletes keresés

regiblog Creative Commons License 2016.03.29 0 0 17603
regiblog Creative Commons License 2016.03.29 0 0 17602
Huffnágel Pista Creative Commons License 2014.09.23 0 0 17601

Így gondozd az asszonyodat!

 

Így gondozd az asszonyodat!

"Szia! Érdekes a blogod, miközben olvasom egyszerre vagyok szomorú és helyeslő. Hogy az arányok ne nagyon romoljanak, nem tervezel írni egy posztot valamiféle megoldásról is? Azt tudod (vagy tudni véled), hogy mi a gond a világgal és a benne élő emberekkel (férfiakkal és[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

1. Valamivel mindig basztasd!

2. Uralkodj rajta mind fizikailag, mind szexuálisan!

3. Szakitsd el teljesen a családjától és barátaitól!

4. Jutalmazd kiismerhetetlen értékrendszer alapján, teljesen véletlenszerűen!

5. Rendszesen csapasd ki a felgyülemlett érzelmi feleslegét!

6. Dugd meg néha olyan keményen, hogy másnap reggel túrót hányjon!

zlota Creative Commons License 2007.12.07 0 0 17600

Gyújtsatok ti is egy gyertyát a szerelemitekért!

 

www.ivlisz.fw.hu

 

Teljesen ingyenes és szép dolog!

sid1 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 17599
Még mindig totál kész vagyok..
Babszivacs Creative Commons License 2007.09.03 0 0 17598
jobban nem is mehetne:))
rájött hogy mégis szeret:)
azóta minden más!

üdv
Előzmény: alllisc (17595)
sid1 Creative Commons License 2007.08.09 0 0 17597
Na már ezerszer jobban vagyok. Ellenben másféle problémáim vannak, ami már nem tartozik ebbe a témakörbe :D
sid1 Creative Commons License 2007.08.02 0 0 17596
Igazság szerint most érzem azt hogy már nem bánt a dolog. Ma szinte már eszembe sem jutott, és csak nemrég döbbentem rá hogy jééé nem is gondoltam ma rá :D:D Csakhát jó lenne beújítani valami csajszit, mert már kedvem lenne szeretgélni valakit :P
alllisc Creative Commons License 2007.08.01 0 0 17595
Babszivacs, remélem te már túl vagy a csalódáson és jól alakulnak a dolgaid!
Előzmény: Babszivacs (17586)
alllisc Creative Commons License 2007.08.01 0 0 17594
Félig egyet értek veled.

De ami ennél is fontosabb, hogy Sid, felejts el azt hogy egyfolytában magadat ócsárolod folyamatosan. pl: félénk vagyok, semmi sem sikerül..........

Ha ezeket hajtogatod folyamatosan akkor ilyenné is válsz!!!!!

Kezdd el szépen befejezni azt hogy magadról rosszat írsz, ez nem a te hibád, nem kell elfelejteni rögtön a lányt, de inkább azokat mondogast magadnak (kijelentő módban) hogy minden sikerül, nyitott vagyok az emberekre, jól érzem magam.... (lényeg az hogy még véletlenül se azt mondjad hogy nem vagyok félénk....mert az agyad a nem szót nem érzékeli rendesen.) Csak jókat mondj magadról, és minél többször amikor úgy érzed magad alatt vagy...addig amíg meg nem nyugszol.

hidd el ez segít, de az nem ha folyamatosan magadat ócsárolod!!!
Te igenis jó ember vagy aki tele van érzelmekkel!!
Előzmény: w8800 (17592)
sid1 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 17593
Nem ismerek egy csajt sem. Nem igazán értem minek nekem bérnő? Minek virítsak vele a suliban? Nekem igazi bnő kéne :)
Előzmény: w8800 (17592)
w8800 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 17592
Na, pont ezen változtatna egy ilyen belépő.
Első lépésként mondjuk szedd össze magad erre a feladatra. Még van kb. 1 hónapod, nem?
Nőt meg tutira ismersz, nem kell, hogy a sulidból legyen.
Az sem baj, ha kicsit idősebb, jól játsza, hogy oda van érted, de azért ne virítson róla, hogy bérnő.
Előzmény: sid1 (17591)
sid1 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 17591
Milyen csajjal mennék be? Nem nagyon ismerek senkit, nincs önbizalmam, félénk vagyok sajna..
Előzmény: w8800 (17590)
w8800 Creative Commons License 2007.08.01 0 0 17590
Nem. Első nap menj be egy csajjal. Az majd helyrerak, hidd el!
Nem az a lényeg, hogy becsajozz, hanem hogy azt mutasd, becsajoztál, túl vagy rajta, stb.
És túl is leszel rajta.
Előzmény: sid1 (17589)
sid1 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 17589
De ha egész nap együtt vagyunk, akkor hogy mennék más csajjal? Amikor elöttem van, látom, letörten nem csajozom, meg nem is menne, amúgysem vagyok egy nagy csajozó, első barátnőm volt, őt is csak az isten tudja hogy tudtam meghódítani...
Előzmény: w8800 (17588)
w8800 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 17588
Nem irtál semmiről, ami kicsit is jó lett volna, szóval semmi fontosat nem vesztettél, sőt.
A suliba meg menj egy másik csajjal, és minden helyre kerül, leginkább az önbecsülésed. :)

Nyugi, helyre fogsz jönni!
Előzmény: sid1 (17587)
sid1 Creative Commons License 2007.07.31 0 0 17587
Nos, azóta megint összejöttünk, de nem tartott sokáig sajnos, valamit elrontottam, kb tudom is mit sajnos... Pont 1 hónapja történt, feljött Nyíregyről, Bryan Adams koncertre mentünk, másnap meg szakított. Hogy utálja ezt a koszos várost, ideges ha meglát, és otthon isteni neki a barátaival. Ki voltam, de annyira azért nem. Viszont azóta egyre rosszabb. 1 hónap eltelt, és még nem javulás van, hanem egyre jobban depressziósabb vagyok. Nem bírom elfogadni hogy nincs többé... Ja és suliban minden nap együtt leszünk az órákon, ott lesz előttem, látni fogom, nem tudom hogy fog menni, ha látatlanban is kínoz... Ma írt mailt, hogy mizu velem. Megnéztem ezután iwiwjét, és látom hogy a még pár napja rajta levő közös kép eltűnt, és már az is ott van hogy kapcsolatban. Ekkora szétestem. Pedig tegnap már kifejezetten jó napom volt, de ez nagyon betett... Csal ülök és nézek ki a fejemből, és közben idegbeteg vagyok... Semmi sem érdekel, csak ülök, megy az idő.. Klassz. Jól megszivtam, remélem sosem leszek megint olyan hülye hogy ennyire megszeretek valakit.. Hát, megérte végülis, az az idő amit együtt töltöttünk, életem legszebb időszaka volt, de ez ami utána jött.. Áh, kilátástalan vagyok egyenlőre...
Babszivacs Creative Commons License 2007.05.16 0 0 17586
hát....sziasztok még új vagyok
2 hónap után....
szörnyen kivagyok.
de majd lesz jobb is...
én sírok két hónap után...más meg 4 év után
de hát ez van ha az ember megszeret valakit ilyen gyorsan....
sajnos
nah jó éjt mindekinek aki velem együtt virrasztana ... egyedül...
Babeyke Creative Commons License 2007.04.30 0 0 17585

Sziasztok!

Bárcsak jót írhatnék ide, de sajnos nem tudok. Igazából azért írok, mert nem igazán tudom, mi lenne a helyes döntés. Biztosan többen éreztétek már azt a bizonyos se vele-se nélküle dolgot. Én 21 éves vagyok és 4 és fél éve vagyok együtt a párommal. Ő az első igazi szerelem nekem. És sajnos már egy ideje érzem hogy mégsem vagyunk talán egymáshoz valók és vhogy úgy érzem hogy lehet jobb lenne, ha véget érne, de egyszerűen annyira szeretem és kötődöm hozzá hogy képtelen vagyok véget vetni. Már volt hogy beszéltünk arról hogy szakítani kéne (pl ma is, mivel jol összevesztünk) de ő nem akarja hogy vége legyen. Ő nagyon hamar tulteszi magát azokon a dolgokon, amiken én nem, és már nem bírom tovább. Ráadásul ugyanaz a baráti társaságunk, együtt járunk nyaralni meg mindenhova és ez így még jobban nehezíti a helyzetet.

Ha vkinek van bármilyen jótanácsa, örömmel fogadom.

Köszi, hogy leírhattam. Jólesett:)

 

puszi mindenkinek

alllisc Creative Commons License 2007.04.10 0 0 17584
Tudod, ide jobb lenne ha mindenki csak az első felvonásról tudna beszámolni, méghozzá úgy hogy az élete végéig tart! Én pl saját magamról ide második felvonásos dolgot nem szeretnék írni. Épp ezért én örülök annak is ha vki ide a jót is megírja nem csak a rosszat, persze ha rosszat ír akkor igyekszünk segíteni, meg megnyugtatni kívülállóként...

Én bíztatnám azokat akik a jól alakultat ide le akarják írni tegyék meg... (főleg azok akik egykor ide írogattak, és ez okozott nekik némi megnyugvást)
Előzmény: w8800 (17582)
alllisc Creative Commons License 2007.04.10 0 0 17583
Nagyon sajnálom. Nagyon megviselt??
Ha gondolod ide nyugodtan írd le, függetlenül az ellendrukker párttól!

Előzmény: sid1 (17581)
w8800 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 17582
1 év, elsőre nem rossz.
Anno azt irtam neked, hogy ide nem az első, hanem a második felvonást kell megírni.
Várjuk szeretettel!
Előzmény: sid1 (17581)
sid1 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 17581
Ha még emlékszik rám valaki... csak mondom hogy már vége, szakított, visszament régi barátjához..
alllisc Creative Commons License 2006.09.06 0 0 17580
Jaj, most néztem meg melyik hozzászólásomra is írtál!!!

Szóval az a fiú elméletileg még "megvan" de már 3 hete nem találkoztam vele, már bele is fáradtam, nem is érdekel. Főleg mert időközben összetalálkoztam vkivel, aki nagyon más, és akivel most nagyon boldog vagyok, és jól érzem magam vele.

Nem gondoltam volna, hogy jöhet vki, aki miatt feladom a lezáratlan előzőt, és aki annyira más, és annyira jó hogy nem tudok lemondani a vele való találkozásról! (még akkor sem ha az előzőnek még nem volt lehetőségem megmondani hogy ezt inkább hanyagoljuk....)

Na jó nem ömlengek, most azthiszem csak simán boldog leszek végre! :o)
Előzmény: judybee (17577)
alllisc Creative Commons License 2006.09.06 0 0 17579
Fú, hirtelen nem tudom mire gondolsz! Milyen fiú van még meg??
Előzmény: judybee (17577)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.06 0 0 17578
Azt úgy kell csinálni, mint a levél a fáról. Finoman aláhullani.
judybee Creative Commons License 2006.09.05 0 0 17577
Szia! Megvan még a fiú?
Előzmény: alllisc (17568)
sid1 Creative Commons License 2006.08.26 0 0 17576
Köszi, remélem így lesz, még mindig együtt vagyunk, most voltam lenn nála 5 napot vidéken. Olyan mintha semmi nem változna, ugyan úgy szeretjük egymást mint 3 hónapja pl, egyre erősebb a kapcsolatunk, lassan 6 hónapos lesz.
Hát, ha netán valamiért vége lenne, nem tudom hogy mi lesz velem...
Előzmény: alllisc (17575)
alllisc Creative Commons License 2006.08.14 0 0 17575
w8800 és beebite:
Nem azért, de itt én vagyok az egyetlen aki még romantikus és megérti ezt a szegény fiút!??
Miért kell így lehurrogni???? Miért nem írhat ebbe a topic-ba, nekünk sem árt ha ilyesmit is olvasunk!!!!!!!!!!!???
Itt mindenkiből kihalt a jóérzés?????


sid1:
Én személy szerint örülök neki, hogy megosztottad velünk a történetet, mert igenis jól esik a siránkozások között ilyen jó dolgokat is olvasni. Ettől mindig visszanyerem a hitemet!!!!!!!!!!!! Bár nagyon fiatal vagy még, én mégis remélem hogy ez sokáig fog tartani, és ha esetleg mégis külön válnátok később...akkor remélem nem sérülsz annyira lelkileg, mint amennyire engem viselt meg az első szerelmi csalódás!
És igen, én hiszek benne, hogy akár életed végéig is lehet ő a párod....de ha mégsem, akkor is legyen ő a legszebb emlék!!!!!!!!
Előzmény: Beebite (17573)
sid1 Creative Commons License 2006.08.11 0 0 17574
ok, bocs hogy irtam!
Előzmény: Beebite (17573)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!