Keresés

Részletes keresés

freeze flash Creative Commons License 1999.03.30 -1 0 104
manga!

Örülök Neked!!!
;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Egyszer egy barátnőm/szeretőm véletlenül lerohadt a kocsijával a cégtől nem túl messze. Telifony, rohantam menteni. Kerékcsere, szerelgetek, leguggolt mellém, nem volt rajta bugyi a harisnyanadrág alatt. Kerékcsere vége... ;-)))))))))))))))))))))))))
Általában harisnyát szokott hordani, nyáron bugyi nélkül, de akkor épp' harisnyanadrág volt rajta. Na, mit monygyak??!!! :-D

Előzmény: manga (57)
freeze flash Creative Commons License 1999.03.30 0 0 103
Én az illatszereimet a hűtőszekrényben tartom. Sokkal jobb hűvösen magadra kenni/locsolni/fújni, mint melegen. Főleg borotválkozás után...
Az Aqua a Tied, vagy csak használod?! ;-)))))
/Esetleg felajánlhatom az enyémet a hűtőszekrényemből?!/ ;-))))
Előzmény: lady (58)
freeze flash Creative Commons License 1999.03.30 0 0 102
"Ja és a cipo alá is húzok zoknit."
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: proxy (84)
freeze flash Creative Commons License 1999.03.30 0 0 101
"Nem hiszem el, hogy kizárólag len és pamut anyagból készült nadrágjaid vannak."
Márpedig bármilyen hihetetlen, nekem csak ilyenek vannak... Farmerből kizárólag Levi's és gombos, nyári nadrágok kizárólag len vagy pamut, öltönyök is szintúgy... :-)))))))))))))) (Öltönyhöz hordok alsóneműt!)
Mint ahogy semmi ruhám nincs, ami műszálas lenne, mert utálom.
Sem póló, sem zokni, sem egyéb sportruházat.

"ne haragudj, de ebben a kerdesben a baratnöd véleményét fogadnám csak el."
Hát, még senki nem panaszkodott az illatomra sem, sőt! ;-)))))))

Már bocs, hogy csak így beleszóltam...

Előzmény: zsuzsa (78)
Egérke Creative Commons License 1999.03.30 0 0 100
Azt tényleg elfelejtettem. :o))))))
Előzmény: Ziege (96)
Pampalini2 Creative Commons License 1999.03.29 0 0 99
Igen !

Off
éáőúóüöíÉÁÚŐÓÜÖÍ
On

athos Creative Commons License 1999.03.29 0 0 98
Ziege,

Némi ellentmondást érzek abban, amit leírtál.
Ha tényleg annyira tudsz vigyázni a fokozott higiéniára, hogy nyáron több napig hordod ugyanazt a nadrágot, akkor télen minek cserélsz mindennap fehérneműt? Gondolom, télen is meg lehet a tisztaságot őrizni a nyáron bevált módszerekkel.
És mi van akkor, ha nyáron napközben valami szó szerint izzasztó helyzetbe kerülsz? Ezt nem lehet előre látni és sajnos nem mindig és mindenhol lehet egy extra zuhanyt beiktatni.

Üdv

Előzmény: Ziege (59)
ses Creative Commons License 1999.03.29 0 0 97
Vagy esetleg mosni. Szintén bocs. (Ld. még a "miért ne tegyünk a Nettóban kategorikus kijelentéseket" c. topic :-) )
Előzmény: Egérke (95)
Ziege Creative Commons License 1999.03.29 0 0 96
Egyvalamiről elfelejtkeztél: meg ha pisilni akarsz. Vagy tévedek?
(Bocs.)
Előzmény: Egérke (95)
Egérke Creative Commons License 1999.03.29 0 0 95
Nézd, ha egyszer én leveszem az csak három dolog miatt történhet. Fürödni, aludni, vagy szeretkezni akarok. Na, meg ha nagyon meleg van. De ez sokkal ritkább. Nagy melegben - otthon - csak bugyi van rajtam. Annak muszáj az emberen lenni, szerintem.
Előzmény: Ziege (94)
Ziege Creative Commons License 1999.03.29 0 0 94
Sajnos, sajnos!
Viszont a topic éppen erre (meleg) kérdez rá.
Előzmény: Egérke (93)
Egérke Creative Commons License 1999.03.29 0 0 93
Kedves Ziege!
Sajnos csak a meleg! :o(
Egyedül voltam....
Előzmény: Ziege (72)
Ziege Creative Commons License 1999.03.29 0 0 92
Szavaidból az derült ki, hogy lány lennél.
Gyakran szándékoltan is észreveteted másokkal, hogy nincs rajtad bugyi? (Vagy csak spontán derül ez ki néha rólad? Hogyan csinálod? Úgy mondjuk, ahogy Sharon Stone? No bugyi és kurta szoknya?
Előzmény: elsőhelyezet (88)
vomit Creative Commons License 1999.03.29 0 0 91
igen, lazán keresztben a hátamon
télen a csizmámba szoktam tömni
hosszu Creative Commons License 1999.03.28 0 0 90
Off:
pintyo:ke!
Szinten megkesve, veletlenul megtalalt valaszodra :)
Miert is indult pontosan az a viccmeselos topic? Pintyo:ke aki valoszinuleg nem = Pintyo: (bar ki tudja) mogorva-felek zaklatasanak lett aldozata, mivel kvazi rabizonyitottak, hogy ragika-klon. Csak a tisztanlatas miatt (a csipat mar kitoroltem a szemembol :) )
"önvédelmi szempontokat figyelembe véve jelenleg 8-10 (ki tuggya?) active nickem van..." Idezet egy masik topicbol valakitol.
Előzmény: Pintyöke (62)
GeRiGeRi Creative Commons License 1999.03.28 0 0 89
Én szoktam hordani.
elsőhelyezet Creative Commons License 1999.03.28 0 0 88
bevallom nektek, én nem hordok.... borzasztó izgató, ha valaki észrteveszi... látom, hogy izgalomba jön... duzzad a gatya.... és ezt én csináltam.....:-)))))
Ziege Creative Commons License 1999.03.28 0 0 87
Tényleg jó a selyem, nekem is van egy. Csak egy a hátránya: nagyon gyűrődik. S a pedánsabb hölgyek akár még rendetlenséggel is megvádolhatnak, ha azt látják, hogy úgy néz ki rajtad a gatya, mintha az eb orcájából húzták volna ki. Bár gatya+hölgy szituációban valójában ez már a legkevesebb. Vagy mégsem? („Doktor úr! Mostanában olyan bizonytalannak...”)
Előzmény: sabi (86)
sabi Creative Commons License 1999.03.28 0 0 86
Off
Attól még leírhatja, hogy mi a véleménye a topicról és továbbmegy. Nem hinném hogy ilyenekkel kell foglalkozni.
On
Én pár éve hordok boxost, mondhatom, hogy tuti, bár én lusta vagyok begombolni, ezért néha kifityeg és akkor gyorsan tenni kell valamit, különben nem tudok a munkámra figyelni.
Lehet hogy furán hangzik, de a bokszerek között is RULEZ a selyem. Pár éve kaptam a barátnőmtől és azt kell mondjam, fantasztikus (mármint a boxer anyaga), pedig én eleve viszolyogtam a selyem dolgoktól, talán mert nem akartam selyemfiú lenni.
Gatya nélkül pedig az úszás a legjobb. Hahó tenger!
Ziege Creative Commons License 1999.03.28 0 0 85
offtopic!
Én meg azt nem értem végképp, hogy az évezred végén/vagy kilenc évvel a magyar demokrácia újrahonosodása után (vagy mit írjak még?) akadnak még emberek, akik mások idejét és energiáját akarják beosztani.
Benéztél, hozzászóltál, lépj tovább. E topicba először írtál (két sort), s már többes szám első személyben beszélsz („megtárgyaljuk”)? És azért, mert neked ez a téma nem ér semmit, most finoman ukászt adsz a topic ejtésére? Hadd dönthesse már el mindenki, hogy neki van-e ideje és energiája akármiről is firkálni a Nettóba!
Elképesztő! Az Isten szerelmére, hadd csinálja már mindenki ebben az országban azt, amit akar (természetesen a törvények és a másik ember jogainak tiszteletben tartása mellett)!
Elnézést, lehet hogy ma nyűgös vagyok egy kicsit, de állatira felhúznak az ilyen megnyilvánulások itt és másutt is.
Odamész a atomfizikusok konferenciájára is, és szót kérsz, hogy elmondhasd: kit érdekel ez az egész, menjen mindenki haza???? (Ráadásul a te lakásodban is az atomfizikától van áram.) /Remélem nem vagy fizikus!/
Előzmény: Tepsy (83)
proxy Creative Commons License 1999.03.28 0 0 84
Én viselek alsónemut a meleg évszakban. Van aircondi az autómban és az irodámban. Ahol meg nincs oda nem megyek a meleg évszakban.

Egyszer kiprobaltam az alsógatya nélküliséget, valóban az elso órák olyan furcsán erotikus töltetüek :))) de aztán inkább kényelmetlen, olyasmi hiányérzet, mintha elfelejtettem volna fogatmosni.

Ja és a cipo alá is húzok zoknit.

Előzmény: Tepsy (83)
Tepsy Creative Commons License 1999.03.28 0 0 83
Momentán én sem szoktam alsógatyát hordani, de erre nem vagyok büszke. Azt meg végképp nem értem, hogy mi a fene érdekes van ebben, hogy időt-fáradtságot nem kímélve, megtárgyaljuk a hálón?
Ziege Creative Commons License 1999.03.27 0 0 82
Hogy min nem tudnak őrjöngeni az emberek?
Előzmény: zsuzsa (81)
zsuzsa Creative Commons License 1999.03.27 0 0 81
ziege!
ha csak farmert hordasz es gyakran váltod, akkor elfogadom.
az elvalt férjem örjöngött ha pl amikor kivittem a szemetet es nem volt rajtam a ruha alatt bugyi.pedig az 10 m volt a lakason kivül es senki sem latott.
szóval nem vagyunk egyformák.
a melltartó meg nemcsak esztétikai kérdés.En rosszul érzem magam melltartó nélkül.Ez gondolom a koromból is adódik.
Előzmény: Ziege (79)
Ziege Creative Commons License 1999.03.27 0 0 80
Emcsi!
Ugye, ugye? (Ez Emcsi utolsó mondatára vonatkozik.)
Én egyébként már csak annak a gondolatától is be tudok/tudnék gerjedni, ha tudom, hogy a nő, akit szeretek, most a szoknya alatt éppen nem visel bugyit. És így jár-kel, végzi a dolgát, beszélget az asztalnál a közös ismerősökkel, barátokkal a kocsmában. Ők meg mit sem sejtenek! Pedig, ha tudnák...
Előzmény: Emcsi (77)
Ziege Creative Commons License 1999.03.27 0 0 79
zsuzsa!
A farmer tulképp miből van? (Nekem csak az van. Én úgy emlékszem, hogy amikor vettem őket mindegyiken az volt, hogy 100 % cotton.)
Előzmény: zsuzsa (78)
zsuzsa Creative Commons License 1999.03.27 0 0 78
ziege
ne haragudj, de ebben a kerdesben a baratnöd véleményét fogadnám csak el.
Nem hiszem el, hogy kizárólag len és pamut anyagból készült nadrágjaid vannak.
Márpedig a müszál az nem szellözik és emiatt lesz kellemetlen szaga.
Előzmény: Ziege (75)
Emcsi Creative Commons License 1999.03.27 0 0 77
Én nadrág alá szeretek fehérnemut venni télen-nyáron. Szoknya alá nem feltétlenül kell, csak ha nagyon rövid :-) (GYK: a szoknya)
A melltartót utálom. De néha muszáj.
A szagok pedig nem a fehérnemu hordástól, vagy nem-hordástól függnek.
Ziege Creative Commons License 1999.03.27 0 0 76
Momentán tényleg nincs kivel, de nem viszket, már csak azért sem, mert a férfiaknál a viszketés kevésbé a nemi vágy, mintsem a lapostetű jele.

Egyébként most miért rontasz nekem?
Kifejtettem már, hogy szeretek ezekről a dolgokról nyíltan beszélgetni, ha van kivel. Utálom a prűdséget meg az álszemérmességet. Merthogy ezek a kérdések is az ember mindennapjaihoz tartoznak, s nem is csak úgy mellékesen. (Nem ide tartozik, de például baromira nem értettem azt a kollégámat, aki pfújolt, amikor aggódó kérdésére válaszolva egyszer elmondtam: mi történt előző nap, amikor iszonyatos hasgörcsös rosszullét után a melegvízbe ültem otthon.)

A fórumon akadnak asztaltársak, akik minden hátsó gondolat nélkül őszinte felvetésekre őszintén válaszolnak. S még az anonimitásból sem kell kilépniük.
Lehet hogy R. baromira felhúzott, de ne rajtam próbálgasd a karmaidat.
De félre ne érts! Továbbra is kedvellek, s várom hozzászólásaidat.

Előzmény: Pintyöke (74)
Ziege Creative Commons License 1999.03.27 0 0 75
Ott nagy baj lehetett a polgártárs higiéniájával.
Én nem tudom, de továbbra is azt gondolom: az alsóneműtlenség nem jelenti automatikusan a bűzt. Nézd! Mint - szerintem - majdnem minden ember, én is mindig próbálom csekkolni magamat, mi lenghet körül. Olykor ha nem érzem magamon diszkréten, de enyhén intenzíven a parfümszagot, segítek a dolgon: fürdök és/vagy ha ezt nem tehetem/ illatosítok. Ugyancsak nem lehetek egyedül azzal, hogy bizony tesztelem a rajtam lévő ruhák szagát is. Pl: hónalj. Lehet, hogy hihetetlen, de nem szokott bűzös lenni a farmerem slicce, sem a feneke.
A randis kitételt meg nagyon is elfogadom! Az is baromi izgató, ha az ember téphet valamit, de szerintem az ellenkezője is.
Előzmény: zsuzsa (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!