Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 1999.05.05 0 0 50
Ha pedig azt mondaná a hölgy, hogy márpedig neki igenis "rendes" szex kell, és naponta legalább hatszor, akkor azt mondanám, hogy akkor keressen más férfit, mert én nem vagyok hatlövetű. Winchester meg pláne nem.
DF
Dulifuli Creative Commons License 1999.05.05 0 0 49
Van egy hasonló topic, ott már kifejtettem a véleményem:
http://internetto.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=1000743&uq=45&tp=0110
Hogy egészen szélsőséges esetben mit tennék? Biztatnám a hölgyet, hogy maszturbáljon, és persze beszállnék, amikor (és ahogyan) csak tudnék.
DF
CaveMaN Creative Commons License 1999.05.05 0 0 48
Tigris, hogy neked miljen igazad van :)

CaveMaN

Előzmény: Feher Tigris (28)
second Creative Commons License 1999.05.05 0 0 47
Igen, feltétlenül káros lehet az egészségre, abban az esetben, ha nyitva van az ablak és kint nagyon hideg van, mert akkor könnyen megfázhat az ember! Nagyon kell vigyázni!
:)

sec.

Előzmény: Endorfin (41)
originalqszi Creative Commons License 1999.05.05 0 0 46
Endorfin: majd meg tudod az első prosztatamasszázsnál:(((((( Állítólag egy idő után odavezet a gimnasztika:((( sehr kellemetlen:((((((
Előzmény: Endorfin (41)
stevie wonder Creative Commons License 1999.05.05 0 0 45
Endorfin, Te most panaszkodsz vagy dicsekszel? ;)
Előzmény: Endorfin (41)
Multi Creative Commons License 1999.05.05 0 0 44
Nem hiszem, kedves Endorfin! Acélosítja az izmokat, és edzi a lelket is! ;))

Multi

Előzmény: Endorfin (41)
SebDani Creative Commons License 1999.05.05 0 0 43
Akár párosan, akár nem, az ágyak elég nehezek szoktak lenni...
A nehéz dolgok (kellő erőnlét nélküli) emelgetése pedig könnyen sérvhez vezethet...

De miért is kell naponta kétszer átrendezni a hálószobát?! ;-))

Előzmény: Endorfin (41)
Arthur Dent Creative Commons License 1999.05.05 0 0 42
Attól függ, ki a párod!!!
Előzmény: Endorfin (41)
Endorfin Creative Commons License 1999.05.05 0 0 41
Tanácsot kérnék az Internettóban..
Káros-e az egészségre a napi 2-szer 1 órában párosan végzett ritmikus ágygimnasztika ?

Endorfin

Előzmény: atomx (-)
Törölt nick Creative Commons License 1998.07.10 0 0 39
Ha a nő ninfomán: Qrva
Ha a férfi: MácsóCsődör
MaCS Creative Commons License 1998.07.09 0 0 38
Halihó!
Nekem volt ilyesfajta esetem. Nagy szerelemnek indult, aztán kiderült, hogy nem tudom felvenni a versenyt a kisasszony előző baráttyával, aki átlag 10 alk/éjszaka teljesítményt adott le. Ezek után a szerelem is hanyatlani kezdett furcsamód.
Igen gyorsan lement a dolog, de azért szép emlék.

Üdv: MaCS

Feher Tigris Creative Commons License 1998.07.09 0 0 37
sziasztok,
bocs a humorizalasert, de komolyan mi hogyan tudnank errol beszelni? komolyan az van, amit az egyik baratnom mondott: jo szex nelkul nincs jo parkapcsolat. ez vonatkozik ugy a mennyisegi, mint a minosegi oldalra. minosegileg lehet tanulni, mennyisegileg lehet onkielelgiteni. de csak bizonyos hatarok kozott megy barmelyik szintkulonbseg.
heti 3-4 alkalom az atlag. potens fiatalok felmehetnek heti 6-8 alkalomra. efelett mar inkabb vezesd le a felesleget (onkivel), mert ahhoz mar ritkan talalsz megfelelo partnert.
Tigris
yuppie Creative Commons License 1998.07.08 0 0 36
A klasszikus értelmezés szerint az számít nimfománnak: akinek az igényei meghaladják a képességeinket.
Azért megkérdezném, szerintetek hány aktustól vagy egyáltalán mitől nimfomán valaki?
Ugye azért az előbb irt példa (2 aktus) még nem az?
Törölt nick Creative Commons License 1998.07.08 0 0 35
Ilyen probléma van! Lehet, hogy nem ennyire szélsőségesen, de van. Legalábbis velem volt, vagy én akartam vagy ő. Ez igy suxxos volt!!!
De már nem!:))) Újítottam!:)))
Zullu Creative Commons License 1998.07.08 0 0 34
Én például nagyon élvezném... Ha meg tudtomon kívül fordulna velem elő hogy rájövök:a barátnőm nimfomán - na, azt élvezném csak igazán.
Komolykodóbban: Persze hogy zűrös ha ketten ugyanarról nem ugyanazt tartják normálisnak. Ha meg ez egy stabil páros, akkor még zűrösebb. És mégannális zűrösebb ha csak az egyik hiszi azt, hogy ez egy stabil páros.
De csak nyugalom. Az idő VALÓBAN mindent megold, és legalább addig se unatkozol.
a ZULLU
Darton Creative Commons License 1998.07.07 0 0 33
Megvenném valamelyik óvszer vagy fogamzásgátló tablettákat készítő gyárat(ha nem lesz gyerek tovább marad nimfomániás), vennék egy nem nyikogó francia ágyat(hogy ne jöjjenek át a szomszéd az egész éjszkai zajra) és sok kávét innék(hogy el ne aludjak a végére).
handras Creative Commons License 1998.07.07 0 0 32
Nálam az vált be (bár a nimfomániától messze voltunk), hogy csináltam 1-2 gyereket, no most az annyira leköti a nejem energiáját, hogy hűha....
Wágner úr Creative Commons License 1998.07.07 0 0 31
Én mindenesetre innék Egy Pofa Söröt - és reménykednék, hogy közben jönnek a Lyó gondolatok, vagy legalább is történik valami :)))
Kismókus Creative Commons License 1998.07.07 0 0 30
Szerintem teljsen mindegy, hogy azért vetette-e fel a "problémát" atomx, mert a sajátja, vagy azért, mert csak érdekli! (Érdekes, hogy egyből mindenki arra ugrott rá, hogy ez tényleg az Ő "problémája-e"?!)

Fehér Tigris!
Igazad lehet abban, hogy ez sokkal életszerűbb. Ezzel a "gonddal" már én is találkoztam...

Feher Tigris Creative Commons License 1998.07.07 0 0 28
sziasztok,
es mi van forditott esetben? ha a fiu akar tobbet? ez sokkal eletszerubb problema (legalabbis nekem :-) ).
Tigris
Töfröcsó Creative Commons License 1998.07.07 0 0 27
AtomX! A nyóc ker-be egy va..lag lóvét keresné vele! Sportoljatok! (Futtasd! ;-)
atomx Creative Commons License 1998.07.07 0 0 26
Pipi , nem bantottal meg.
A velemenyedhez jogod van, vagy nem ?
Udv
atomx
pipi Creative Commons License 1998.07.07 0 0 25
atomx!Először is elnézést, ha megbántottalak. A véleményem pedig továbbra is a leírt módon fenntartom.
sti Creative Commons License 1998.07.07 0 0 24
RaSeK, na neeeee! Ez azért nincs benne még a házassági fogadalomba sem, hogy még a nehéz napokon is! Ha idáig fajulnak a dolgok, akkor nincs más hátra, mint újat keresni.
atomx Creative Commons License 1998.07.07 0 0 23
Kedves (habar hozzaszolasod alapjan inkabb mogorva) 3,14x2 !!!

Az alatalam felvetett problema nagyon is elo
ha nem is velem fordult elo.De te sem lehetsz benne biztos, hogy nem fordult elo
veled vagy velem tudtunkon kivul hasonlo.

Szega: Atomx

Kekec Kukac !

Jol beszelt toltsetek neki meg egy poharral !

sti Creative Commons License 1998.07.07 0 0 22
Ilyenkor jönnek JÓL azok az áldott nehéz napok...

(Bocs, a lényeg kimaradt.)

RaSeK Creative Commons License 1998.07.07 0 0 21
Á sti!

Ezeknek semmi sem szent... :-)))

sti Creative Commons License 1998.07.07 0 0 20
Ilyenkor jönnek azok az áldott nehéz napok...
belakov Creative Commons License 1998.07.07 0 0 19
hant!

Nem biztos hogy müxik. Nekem van egy ismerősöm, aki három gyereket nevel, úgy hogy a férje semmit nem segít a háztartásban, csak melózik késő estig. Gondolhatod a nőnek van mit csinálni otthon a három kölyökkel. A férje mégis panaszkodik, hogy az asszony minden áldott nap legalább kétszer akar...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!