Keresés

Részletes keresés

Dorian Gray Creative Commons License 2000.02.15 0 0 8
UTEFM!
Legszebb nyári kalandom volt, amikor megismerkedtem Gersuval. Nem tudom sütött-e a nap, esett-e az eső, vagy csak borongós ködös idő volt aznap. Én a tasztalt olvasgattam és ki se láttam belőle. Egy érdekes topikra bukkantam , melynek a címe az vlt, hogy "Utolsó topik előre fuss!".
MaCS Creative Commons License 1998.07.02 0 0 7
Öt éve történt, és két hétig tartott.
A naturista strandon találkoztunk, és az első pillanatban egymás vonzásába kerültünk.
Furcsa és csodálatos két hét volt. Nem feküdtünk le egymással, mindössze szenvedélyesen csókolóztunk és simogattuk egymást egyszer a kocsiban -- sosem felejtem el.
Nagyokat beszélgettünk, és pár nap alatt többet tudtunk egymásról, mint sokan hosszú évek után.
Megbabonázott és elvarázsolt.
És kétszer is majdnem megsemmisültem a gyönyörűségtől egy-egy mondatától.
Egyszer éppen csak hazaértem, miután hazavittem őt, mikor megszólalt a telefon. Ő volt az. "Csak hallani akartam a hangodat"- mondta.
A másik alkalom egy kicsit kacifántosabb volt. Egy barátommal egy forró nyári éjszakán kiruccantunk, és szerenád formájában előadtuk a srác egy dalát a lány ablaka alatt. A lány kijött, végighallgatta, elkapta a rózsát, amit dobtam neki, aztán elhúztunk.
Másnap reggel ismét csöng a telefon: "Egész éjjel nem aludtam, mert végigbőgtem az éjszakát, olyan boldog voltam."

Aztán a második hét végére szépen kiderült, hogy azért egészen más a vérmérsékletünk. Nagyon bántott, de tudtam, hogy így kellett történnie. Csodálatos kaland volt.
Értékes és tökéletes.

Üdv: MaCS

betyár Creative Commons License 1998.06.30 0 0 6
Eloszor is az EFOTTon elkapok egy not. Remelem karcsubb lesz a tavalyinal.

Aztan kiprobalok egy-ket nem szokvanyos dolgot. Olyan leirast olvastam, hogy attol meg az egylany is meggondolna magat.

KretaKing Creative Commons License 1998.06.29 0 0 5
Őőőőőőőőőőőőő mindenkinél otthon cannak agyilag ...???;))))))))
Luci Feri Creative Commons License 1998.06.29 0 0 4
...Az nem úgy van, hogy csak, hipp-hopp válaszolok !!!

Gondosan meg kell komponálni azt a költeményt és már suhan is emil a selymes szárnyain toronyszobád felé.

A mű készen-, a levél úton vagyon...

Don Francisco de los Sombreros

Luci Feri Creative Commons License 1998.06.29 0 0 2
Kedves Muchacha !

Augusztus 20-án is ráérnél ?
Volna egy meglepim...

;-)

Don Pedro de los Fuegos Artificiales

Pendragon Creative Commons License 1998.06.26 0 0 0
Csak nem arra a kis vörösre gondolsz ott a Sajkodi-öbölnél ??

Leselkedtél ??

Mesélhetnék...

Demim úr Creative Commons License 1998.06.26 0 0 topiknyitó
Bár én még a szabadság előtt vagyok, szívesen olvasnék ebben a topicban idei nyári kalandokról (szegény családapák-anyák:-( .
Kalandorok kíméljenek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!