Keresés

Részletes keresés

nothing_15 Creative Commons License 2008.08.30 0 0 40
úgy értem HONLAPOT...:p
nothing_15 Creative Commons License 2008.08.30 0 0 39

Hy. nem tudtok egy MAGYAR holnalop az antiszexuális témában?

Előre is köszi.

gersu Creative Commons License 1999.08.17 0 0 38
Ugye, milyen érdekes? Gondoltátok volna, hogy ilyesmiről is volt már szó?
Spali Creative Commons License 1998.06.04 0 0 37
Gen

Nem akarok vitázni, csak mások godolkodásmodját megismerni.
Egyvalamitől viszont óva intelek, az általánosítástól. Csak kíváncsi lennék rá, hogy föl sem merult benned, hogy egyesek a vélemenyüket szereték elmondani, és más véleményeit meghallgatni?
Mert amit irtál az alapján erre lehet következtetni....

Üdvozlettel,
Spali

Gen Creative Commons License 1998.05.29 0 0 36
Béka:
ezt a "felállok az asztaltól" c. dolgot már elég sokan bevetették errefelé. Miért? Azért mert valaki nem azt mondja amit hallani akarsz, vagy mert valaki ellentmond neked?
Egyszerűen nem értem, hogy miért tetted most ezt a kijelentést.
Szerintem mindenki érezte, aki egy kicsit régebben netezik és már látott ilyesmit, hogy ha lassacskán már minden második topic szextémájú, előbb utóbb beszabadul ide valami eszement és teleokádja a mocskával a törzsasztalt.

Ps: Nem támadásnak szántam az első "bekezdést", csak érdekelne, hogy miért pont most és miért pont itt (mármint ebben a topicban) tetted ezt a bejlentést.

dulifuli Creative Commons License 1998.05.29 0 0 35
Styx

Valójában nem azt mondják, hogy micsubucsi, hanem, hogy micsubicsi, ami pedig egy japán autómárka, és ezzel gondolják kifejezni társadalmi pozíciójukat, akinek nem micsubicsi, hanem például béta romeó, arról rögton tudják, hogy valami svindli is lehet a dologban, tehát nem képviselő az illető.
Nekem wartburg...

Béka Creative Commons License 1998.05.29 0 0 34
Meglátjuk.
Szerintem csak egy valódi moderátorra lenne szükségünk, hogy ne kelljen ilyen értelmetlen dolgokon vitatkoznunk.
Laci Creative Commons License 1998.05.29 0 0 33
Béka,

minden egyes normális tag "felállása az asztaltól" egy megnyert csata az általad említett személyeknek.
Szerintem maradj még.

Laci

Béka Creative Commons License 1998.05.29 0 0 32
Gen,
elolvastam Fóka írását a Vezeklésben. Igaza van. Én egy percig sem állítottam, hogy ne lennének a törzsasztalnál olyan egyének, akik itt élik ki az aberrációikat. Az ilyen írásokat el sem olvasom, reagálni is felesleges rájuk, csak olaj a tűzre.
Komolyan fontolgatom, hogy felállok az asztaltól.
Béka Creative Commons License 1998.05.29 0 0 31
Gen,
szerintem túl sok itt az értelmetlen vádaskodás, egymás szavainak kiforgatása. Ez nem viszi előrébb a társalgást.
Részemről befejeztem.
sutyerák Creative Commons License 1998.05.29 0 0 30
Janusnak: kösz. Jólesett az elismerés.

Irokéznek: Drága rézbőrű barátom, félreértettél, nekem semmi bajom nem volt a hotmailekkel, mert ha jobban megnézed én is jahus vagyok, magamat meg csak nem fogom b@szogatni? Csak pusztán megemlítettem a dolgot.

Gen Creative Commons License 1998.05.29 0 0 29
Beka:
Es legy szives megnezni a Vezekles topicot, valamint kezdo uzenetet attol a Fokatol akinek itt nem gyoztel gratulalni!
Gen Creative Commons License 1998.05.29 0 0 28
Beka
Nezz korul az uj topicok tajekan es azt hiszem rogton megerted, hogy mire gondoltam...
Egyebkent nem dicsekveskepp mondom/irom, de nagyon sokan ismernek szemelyesen az internettozok kozul (foleg a regi darabokra gondolok, amikor a torzsasztalnak meg nyoma sem volt) es szemelyes talalkozasaink soran sem adtam mas kepet magamrol. . En megprobalom magam adni az iromanyaimon keresztul. Talan inkabb ez nevezheto nyitottsagnak...
Tapaszalatok alapjan mondom, hogy pont azokban az emberekben "csalodtam" eddig legnagyobbat akik kisse tulsagosan is idealizaltak magukat a neten keresztul.
Egyebkent, ha annyira nem fordult meg a fejedben, nem tudom, hogy az "ismerkedes" szorol, miert azonnal a becsajozas/bepasizas jut eszedbe, mikor a szo eredeti jelentese szerint inkabb valaki megismeresere lehetne gondolni.
Ahogy a mondas tartja: rossssz az aki rosssszra gondol.
Béka Creative Commons License 1998.05.28 0 0 27
És még egy dolog, amit elfelejtettem:
én is azok közé tartozom, akik nem adják meg a valódí címüket, mit érszrevettétek. Ez csakis azért van, mert a munkahelyem neve szerepel benne, ami rólam nem ad információt, viszont kellemetlenséget okozhat.
Béka Creative Commons License 1998.05.28 0 0 26
Gen,
Szerintem Te magadból indulsz ki! Biztosan nincsen minden rendben a portádon. Miből gondolod, hogy akik helyet foglalnak a törzsasztalnák, azoknak egyedüli céljuk az ismerkedés vagy bizonyítás? Nekem ez meg sem fordult a fejemben. Egyáltalán milyen ismerkedésre gondolsz? Itt nem társkeresés folyik.
Én társaslény vagyok, szeretem megismerni mások gondolatait, véleményét, elveit mindenféle témában. Ez pedig nagyszerű fórum erre. Mi értelme lenne hazudni, nem magamat adni?

Ui.: Fóka, elismerésem a felsorolásért.

Medwe Creative Commons License 1998.05.28 0 0 25
fóka, piros pont Neked!
Csatlakozom.
A melltartó beszól a gatyának:
- Úgy kikapcsolódnék.
Mire a gatya:
- Jaj, csak azt ne, akkor engem nagyon letolnak.
Üdv mindenkinek.
(és kösz a topikgazdának, hogy most lealább két percig nem kellett a szexre gondonom)
irokéz Creative Commons License 1998.05.27 0 0 21
SPS:
Ha számodra ijesztő a szexualitás, miért látogatod az ezzel foglalkozó topicokat? Ha nem látogatod, honnan tudod, mi van ott? Ja, és hol az az az "intim határ", amin túlmennek a hozzászólások? Nem rokonod neked a Gyulai püspök úr? (Ő az, aki egy adott művet annak ismerete nélkül is simán betiltat a "szabad magyar médiákban".)

Sutyerák:
A hotmailes és egyéb mail-címek arról szólnak, hogy ha valakinek eszébe jut telespamelni egy ilyet, akkor nyitok egy másikat és csókolom. Munkahelyen, vagy mondjuk a MATÁV-nál ez már nem ilyen egyszerű. Egyébként nem értem, hogy mia bajod velük, hiszen ezeknek -legalább is a bejegyzés pillanatában- élő címeknek kell lenniük, hiszen ide érkezik a password.

janus Creative Commons License 1998.05.27 0 0 20
A "két maszti között" király duma!!!!!!!!!
:-))))
Styx Creative Commons License 1998.05.27 0 0 19
Van egy abszolút szexmentes problémám: kínzó bizonytalanság gyötör azügyben, vajon miért mondják egyes testületek képviselői rendszeresen azt, hogy "micsubucsi"? Jelent ez valamit, amiről én nem tudok?
Chornell Creative Commons License 1998.05.26 0 0 18
Isten, ha itt vagy hallgass meg kérlek!!

Van itt egy homokszem a sivatagban, aki a TE nevedet bitorolja! Ne hagyd uram! Szóljon belőled a harag és bosszúvágy mennydörgő hangja! ÁMEN!

(isten, ezeröt. oké?)

Kornél

sutyerák Creative Commons License 1998.05.26 0 0 17
Ja!

Akkor isten vagy.

sutyi

Isten Creative Commons License 1998.05.26 0 0 16
Sutyikám!

Honnan a fenéből tudod, hogy a saját matávos emilemet adtam meg?

Lehet akár a tied is!

Isten

Chornell Creative Commons License 1998.05.26 0 0 15
Nade ember, hova gondol?

Grrr......

sutyerák Creative Commons License 1998.05.26 0 0 14
Pedig két maszti között hozzászólhatnál!

Csak hogy másra is használd a kezed.

sutyi

Chornell Creative Commons License 1998.05.26 0 0 13
Hűha ! Antisex topic!

Már itt se vagyok ...

sutyerák Creative Commons License 1998.05.26 0 0 12
Mer tudjátok mi van?

Az előbb eszembe jutott egy tökjó topic. De ha beírom a címet (mondjuk, hogy Hotmailek és társaik), ami arról szólna, hogy mekkora bunkóság, hogy sokan csak ilyen yahoo-s meg hotmailes, azonosíthatatlan mailneveken jelentkeznek be, ehhez képest pl. ott van az a szerencsétlen Isten, aki a rendes tuti matávos (bocs ez reklám volt) mailjét adja meg, szóval erről szólt volna, de ki a kutyát érdekelne ilyen címmel? Vagy legyen az a címe, hogy Mire jó az análszex? Mert akkor legalább belenéznek.

Szóval tudod Hümér az a gond itt.

sutyi

Gen Creative Commons License 1998.05.26 0 0 11
SPS
NYITOTTSÁÁÁÁG??????
Honnan veszed, hogy akik előadják a szextopicokban magukat, valóban szuperhímek, illetve szupernöstények?
IMHO legtöbben vágyikat adják elő, hogy milyennek képzelnék el magukat, ha egészséges nemi élettel rendelkeznnek.
Az öreg Zsiga bácsiból kiindulva szerinted "ezek" itt akarnának ismerkedni/bizonyítani, ha minden rendben lenne a saját portájukon???

Persze az sem kizárható, hogy van köztük néhány igazán ekszbiCIONISTA :) de szerintem nagyrészük inkább (hogy egyik kíváló munkatársamat idézzem) a "szájkaratés" típusba tartozik.

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.05.26 0 0 10
Kedves sutyerák !

Kösz az ötletet, igazságod van : a klónozást is megpróbálták - és ment !
De azért előtte néhány vércseppet leadok a génbankba ... :-)

sutyerák Creative Commons License 1998.05.26 0 0 9
Sehonnai?

Próbáltad már? Nem a klónozást. Tud az jó is lenni.

üdv: sutyi

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.05.26 0 0 8
Ha már a jelmondatoknál tartunk :

"Le a nemi élettel ! Már tudunk klónozni !"

No, ebből kellene kiindulni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!